V generálce na ostrý start jarní části FNL porazilo Dynamo doma Žižkov 1:0

ČESKÉ BUDĚJOVICE - 01.03.2014 10:33 - Aktualizováno: 01.03.2014 10:34

V posledním přípravném utkání na jarní část Fotbalové národní ligy porazili včera večer fotbalisté Dynama České Budějovice soupeře ze stejné soutěže, Viktorii Žižkov, 1:0. O vítězství se postaral čtyři minuty před koncem mladý záložník Jan Hála. Příští pátek Dynamo doma přivítá už v boji o body Varnsdorf.

Poločas: 0:0. Branka: 86. J. Hála. Rozhodčí: Makovička . Vrchota, Eibl. Diváků: 200.

České Budějovice: Bárta - M. Hála (46. A. Dvořák), Lengyel (79. Deli), Kalod, Machovec - Herzán, Brunclík, J. Hála - Klesa, Linhart (65. Chmelo), Hurka (46. Hanzlík).

Žižkov: Holý - Dressler, Ševinský, Mareš, Bartošák (69. Procházka) - Súkenník, Podrazský (86. Bodeček) - Štochl (68. Folprecht), Bazal, Vukadinovič (46. Hadaščok) - Voltr.