Českobudějovicko Českokrumlovsko Jindřichohradecko Písecko Prachaticko Strakonicko Táborsko

Na vítězství nad Litoměřicemi se hojeisté ČEZ Motoru dost nadřeli

29.11.2017 20:47Do druhé poloviny základní části první WSM ligy vstoupili dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru vítězstvím 3:1 nad Litoměřicemi . Na výhru se ale nadřeli asi více, než se čekalo, nadále tak drží domácí neporazitelnost. V sobotu je čeká další domácí duel se Slavií Praha (17).

Na závěr podzimu Dynamo doma poprvé prohrálo, nestačilo na Vlašim

25.11.2017 19:53První domácí porážkou v sezoně zakončili fotbalisté českobudějovického Dynama podzimní část Fortuna národní ligy. Na Střeleckém ostrově dnes v předehrávaném prvním jarním kole podlehli před televizními kamerami 0:2 Vlašimi. Ta hrála posledních 15 minut o deseti po vyloučení autora branek Vyhnala, ale i tak udržela čisté konto.

ČEZ Motor porazil Kladno a potvrdil druhou příčku v tabulce

22.11.2017 21:25Ve šlágru 25. kola první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru před vyprodanou Budvar arénou nad Kladnem 3:0 a pojistili si druhou příčku v tabulce. V sobotu uzavřou první polovinu základní části soutěže v Přerově (17).

ČEZ Motor rozstřílel Ústí díky šesti gólům v druhé třetině

19.11.2017 09:03Ve 23. kole první WSM ligy hokejisté ČEZ Motoru v sobotu rozstříleli před vyprodanou Budvar arénou Ústí nad Labem po výborném výkonu 7:1 a nadále drží domácí neporazitelnost. V pondělí je čeká těžký zápas na ledě lídra soutěže v Karlových Varech (17.30).

Dynamo hrálo doma s Pardubicemi bez branek

05.11.2017 19:11Ve 14. kole FNL hrálo dnes českobudějovické Dynamo s Pardubicemi bez branek a přepustilo vedení v soutěži Třinci, se kterým se Jihočeši utkají po reprezentační přestávce.

ČEZ Motor nandal Vsetínu osmičku, vyprodaná Budvar aréna se narámně bavila

04.11.2017 22:06Ve 21. kole první WSM ligy dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru po výborném výkonu rozstříleli nováčka ze Vsetína 8:0. Další zápas odehrají Jihočeši po reprezentační přestávce ve středu 15. listopadu v Třebíči (17.30).

Kádr hokejistů ČEZ Motoru prochází dalšími změnami

31.10.2017 19:38Po výměně trenérů zažívá kádr hokejistů ČEZ Motoru České Budějovice nemalé změny i hráčských řadách. Přicházejí další posily, naopak odchází Kanaďan Crowder.

ČEZ Motor porazil Kadaň, doma vyhrál už osmé utkání v řadě

30.10.2017 20:31V 19. kole první WSM ligy porazili dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru na domácím ledě Kadaň. Připsali si tak osmou domácí výhru v řadě. Hned po první třetině vedli Jihočeši o tři branky a celkově vyhráli 6:3. Tři branky vsítil Pajič.

Do hokejového ČEZ Motoru přijde v listopadu Petr Vampola

27.10.2017 14:47Hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru posilují svůj kádr. Po 12 letech se do Českých Budějovic vrací Petr Vampola, mistr světa z roku 2010 a extraligový šampion z let 2001, 2013 a 2016. V roce 2005 na jihu Čech pomohl vybojovat postup do extraligy. O to samé se bude pokoušet i tentokrát.

Obránce českobudějovických hokejistů Ján Mucha kvůli zdraví končí sezonu

26.10.2017 14:19Spolehlivý obránce hokejistů českobudějovického ČEZ Motoru Ján Mucha kvůli zranění kolene prozatím nezasáhl v sezoně do žádného zápasu a zřejmě se tak už do konce sezony nestane. Klub to uvedl na svém webu.

ČEZ Motor s Benátkami prohrával 0:2, pak dal pět gólů a vyhrál

25.10.2017 20:24V 17. kole první WSM ligy porazili dnes hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice na domácím ledě Benátky nad Jizerou 5:2. Na vítězství se ale pořádně nadřeli, ještě v 34. minutě totiž prohrávali 0:2. Pak ale nastal velký obrat, na kterém se třemi brankami podílel Nedorost.

V Chomutově se nechytl, mladý Rob je zpátky v ČEZ Motoru

23.10.2017 20:14Tohle odloučení netrvalo příliš dlouho. Luboš Rob mladší odešel poprvé v životě z Motoru po uplynulé sezoně a podepsal smlouvu v Chomutově. Do prvního týmu kouče Růžičky se ale neprobojoval a nastupoval pouze v Kadani. Teď se ale do svého mateřského klubu vrací a jeho trenérem bude i jeho otec. Klub to uvedl na svém webu.

Ve šlágru kola Dynamo porazilo Opavu a vede druholigovou tabulku

21.10.2017 19:40Ve šlágru 12. kola Fortuna národní ligy porazili dnes fotbalisté českobudějovického Dynama před televizními kamerami první celek tabulky Opavu 2:1 a posunuli se před ní na čelo druholigového pelotonu. O výhře domácích rozhodl dvěma brankami Táborský.

Hokejisty ČEZ Motoru povede jako hlavní trenér Marian jelínek

15.10.2017 17:52Novým trenérem hokejistů ČEZ Motor České Budějovice po v pátek odvolaném Antonínu Stavjaňovi bude Marian Jelínek. Vedení klubu nehledalo dlouho a do dalších bojů mužstvo povede zcela nový trenérský tým. Jeho hlavní postavou je jihočeský rodák, bývalý osobní kouč Jaromíra Jágra, ale také extrenér Plzně nebo Liberce, Marian Jelínek. K ruce bude mít dvě českobudějovické hráčské legendy. Dosavadního kouče juniorky Luboše Roba staršího a také Aleše Kotalíka. Klub to uvedl na svém webu.

ČEZ Motor vyprovodil Přerov s nulou, úvodní čtvrtinu zakončil jasným vítězstvím

14.10.2017 21:37V posledním kole úvodní čtvrtiny základní části první WSM ligy porazili dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru doma Přerov 3:0. Do čtvrtiny druhé vstoupí v pondělí v Litoměřicích (18).