Téma: Dynamo České Budějovice

03.03.2021 19:39Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli dnes v osmifinále Českého poháru v Liberci gólem v 89. minutě.

28.02.2021 10:28V 21. kole FORTUNA:LIGY remizovali včera fotbalisté českobudějovického Dynama s Bohemians 1905 na jejich hřišti 1:1. Příští neděli přivítají Jihočeši Mladou Boleslav (14.00).

21.02.2021 16:53Ve 20. ligovém kole FORTUNA:LIGY prohráli dnes fotbalisté českobudějovického Dynama na domácím hřišti překvapivě s posledním celkem soutěže Opavou 0:1.

14.02.2021 16:48V 19. kole FORTUNA:LIGY remizovali dnes fotbalisté českobudějovického Dynama v Liberci 0:0 a pošesté v řadě bodovali.

06.02.2021 09:05Fotbalisté Českých Budějovic porazili včera v předehrávce 18. kola Ostravu 1:0. Jediný gól zápasu vstřelil v 84. minutě Matej Mršić. Jihočeši zvítězili počtvrté z posledních pěti kol, letos ještě neprohráli a do soboty poskočili na páté místo neúplné tabulky.

30.01.2021 18:49V 17. kole FORTUNA:LIGY remizovali dnes fotbalisté českobudějovického Dynama na hřišti Slovácka v Uherském Hradišti 0:0. Další utkání odehrají příští pátek doma s Baníkem Ostrava před kamerami ČT sport (18.00).

24.01.2021 16:31Ve 14. kole FORTUNA:LIGY porazili dnes fotbalisté českobudějovického Dynama na domácím hřišti Teplice 2:0 a završili tak skvělý týden, ve kterém předtím porazili Pardubice a Příbram.

20.01.2021 18:20V dohrávce 14. kola FORTUNA:LIGY porazili dnes fotbalisté českobudějovického Dynama na domácím hřišti Příbram 2:1. V neděli budou hrát Jihočeši znovu doma, od 14 hodin s Teplicemi.

17.01.2021 18:07Fotbalisté českobudějovického Dynama v dnešním 15. kole FORTUNA:LIGY vyhráli v Praze nad nováčkem z Pardubic 2:0.

04.01.2021 20:38Fotbalisté českobudějovického Dynama se dnes poprvé společně sešli v novém roce a zahájili přípravu na druhou polovinu sezony. Trenér David Horejš přivítal na úvodním srazu podobný kádr jako na podzim, jenže už nemůže počítat s trojící hráčů na hostování. Generálku odehraje Dynamo v neděli proti pražské Spartě.

Dynamo s Příbramí hrát nebude

21.12.2020 20:14Zápas 14. kola první fotbalové ligy mezi Českými Budějovicemi a Příbramí se v úterý neuskuteční. Tým od Litavky je z rozhodnutí středočeské hygienické stanice v karanténě kvůli nákaze koronavirem a Ligová fotbalová asociace (LFA) odložila utkání na neurčito.

Dynamo vyšlo v Jablonci naprázdno, zahazovalo šance

19.12.2020 19:16Fotbalisté Jablonce zvítězili dnes ve 13. kole FORTUNA:LIGY nad Českými Budějovicemi 2:1. Severočechy poslal ve 20. minutě do vedení bývalý hráč Dynama Ivan Schranz a pojistku přidal po hodině Václav Pilař. Chvíli nato už jen snížil Mick van Buren.

Dynamo veze z Hané cenný bod

15.12.2020 19:40Fotbalisté českobudějovického Dynama dokázali natáhnout svou sérii bez porážky už na šest zápasů v řadě. Jihočeši dnes ve 12. kole FORTUNA:LIGY v Olomouci od 35. minuty po proměněné penaltě Nešpora prohrávali 0:1. Zároveň od té doby hráli o deseti. V 77. minutě i v oslabení vyrovnali a vezou si domů bod.

Dynamo s Karvinou remizovalo, mělo plno šancí

12.12.2020 18:21Fotbalisté českobudějovického Dynama po výhře v Brně nepotvrdili tři body dnes v 11. kole FORTUNA:LIGY i na domácím hřišti. S Karvinou remízovali 1:1, když museli dohánět vedení soupeře ze sedmé minuty. Jihočeši měli velké množství šancí, ale zradila je koncovka. Jediným jejich střelcem byl v 64. minutě Patrik Brandner.

Za tři góly v Brně veze Dynamo plný bodový zisk

06.12.2020 18:16Fotbalisté českobudějovického Dynama pokračují v dobrých výkonech, v dnešním zápase 10. kola FORTUNA:LIGY vyhráli v Brně 3:1. Hlavním strůjcem vítězství se stal útočník Patrik Brandner, který v prvních dvaceti minutách zápasu vsítil dvě branky, které nakonec rozhodly o výsledku. Ve druhém poločase snížil Růsek, ale v posledních minutách Patrik Čavoš upravil na konečných 1:3.