► Galerie Dynamo - Vlašim 0:0 [Foto: Jan Škrle]

Po bezkrevném výkonu Dynamo s Vlašimí doma jen remizovalo

ČESKÉ BUDĚJOVICE - 01.11.2013 20:44 - Aktualizováno: 02.11.2013 14:59

Po špatném výkonu remizovali dnes fotbalisté českobudějovického Dynama ve 14. kole Fotbalové národní ligy s Vlašimí 0:0. V posledním podzimním domácím zápase tak nepotvrdili roli favorita a po vítězství v Karviné ztratili dva cenné body.

Dynamo České Budějovice - FC Graffin Vlašim 0:0

Úvod zápasu přitom Jihočechům vyšel. V 7. minutě přihrál Kalod Poliačkovi, ten posunul na Linharta, jeho střelu ale bravurně vytáhl na roh Švenger, nejlepší hráč zápasu. Pak se dlouho nic zajímavého nedělo. Ve 20. minutě po domácím rohu se dostala Vlašim do rychlého protiútoku, se střelou Průchy však neměl Křížek žádný problém. Devět minut před koncem poločasu hlavičkoval dobře Deli, ovšem Švenger byl opět výborně připravený. Dvě minuty nato Kalod v dobré šanci zakončil hodně lajdácky daleko vedle brány.

Po pěti minutách druhé půle napřáhl za velkým vápnem Benát, Švenger byl u pravé tyčky včas. Vzápětí se neujal ani Jarolímův pokus levačkou. Hosté dobře bránili a Jihočeši byli bezradní. A když dvacet minut před koncem po perfektním centru Machovce zakončil ve velké šanci Linhart z voleje nad branku, diváci jen nevěřícně kroutili hlavami. Gólu se dnes na Střeleckém ostrově nedočkali a domácí fotbalisté je hodně rozladili.

Rozhodčí: Ochotnický - Kříž, Kotalík. ŽK: Vyskočil, Lengyel - Petrů, Vebr, Starý. Diváků: 2032.

České Budějovice: Křížek - Hašek, Lengyel, Deli, Hanzlík - Poliaček (72. Chmelo), L. Jarolím, Benát, Vyskočil (58. Machovec) - Kalod, Linhart.

Vlašim: Švenger - Sus, Petrů, Kryštůfek, Starý - Janda (90. Jícha), Putz, Vebr, Tomášek, Průcha (82. Kocourek) - Ujec (72. Krmenčík).