Dynamo se Slováckem hrálo bez branek, gól nepadl ani po 99 minutách

ČESKÉ BUDĚJOVICE - 03.04.2011 20:47 - Aktualizováno: 03.04.2011 20:50

V důležitém utkání o záchranu dnes přivítali na svém hřišti fotbalisté Dynama hosty z Moravy, tým Slovácka. Ani v osmém utkání v řadě však nedokázali Jihočeši zvítězit a i nadále tak zůstávají třetím nejohroženějším týmem ligy.

Na Střeleckém ostrově se hrál hodně bídný fotbal, diváci se nedočkali ani jednoho gólu, přestože i s nastavením k tomu měli jeho aktéři celých 99 minut... Hosté přijeli s jasnou taktikou neinkasovat a tomu podřídili svou hru, dopředu toho opravdu moc neukázali. Pohříchu ale ani domácí svou hrou nepotěšili a kromě dvou velmi dobrých šancí, kdy pokusy Ondráška a Lengyela zlikvidoval brankář hostů Matalyha, se k ničemu prakticky nedostali.

Poločas: 0:0, ŽK: Nitrianský - Kordula, Volešák, Szmek. Fauly: 14:23 Rohy: 9:5 Ofsajdy 1:1 Rozhodčí: Možiš - Lhoták, Lakomý, Matějka. Diváků: vydáno 2359 vstupenek.

Dynamo: Kučera - Vulin, Žižka, Lengyel (K), Laštovka - Otepka, Chirkin, Benát (60. Hudson), Nitrianský - Stráský (85. Pecka), Ondrášek.

Slovácko: Matalyha (69. Heča) - Kubáň, Kordula, Mezlík, Kuncl - Urbánek, Perůtka, Valenta (K), Volešák (59. Valenta), Perůtka - Švancara (85. Szmek).