Dynamo proti Zlínu dvakrát vedlo, ale hosté, byť hráli celý poločas v deseti, získali cenný bod

ČESKÉ BUDĚJOVICE - 02.04.2022 18:45

V 27. kole FORTUNA:LIGY remizovali dnes fotbalisté českobudějovického Dynama doma se Zlínem 2:2. Za hustého sněžení a zimní teploty Jihočeši dvakrát vedli, ale hosté pokaždé srovnali, byť celý druhý poločas odehráli v oslabení v deseti. V utkání padly dva vlastní góly, po jednom na každé straně.

Dynamo České Budějovice - Fastav Zlín 2:2 (1:1)

Přestože se hrálo na velmi těžkém terénu za stálého hustého sněžení, byl to zajímavý fotbal. Domácí v zápase dvakrát vedli, hosté dokázali dvakrát srovnat. Zlínští pojedou domů rozhodně zvesela, protože celý druhý poločas hráli o deseti a přestože od 53. minuty prohrávali po vlastním gólu Cedidly, dokázali nakonec Janetzkým srovnat na konečných 2:2.

Branky: 6. Mihálik, 53. Cedidla (vla.) – 30. Konda (vla.), 76. Janetzký. Žluté karty: Brandner - Procházka. Červené karty: 45. Čanturišvili (Zlín). Rozhodčí: Křepský – Caletka, Líkař. Diváků: 1365.

Dynamo:Vorel – Čolić, Králik, Konda, Skovajsa – Hora, Valenta – Van Buren, Škoda, Brandner (55. Hais) – Mihálik (85. Penner).

Zlín: Rakovan – Cedidla, Vraštil (46. Simerský), Procházka, Hloušek – Conde – Čanturišvili, Hrubý (89. Kolář), Janetzký (89. Matejov), Dramé (82. Fillo) - Vukadinović (69. Reiter).