Motor vyšel v Šumperku naprázdno, ve středu přivítá Kadaň

ČESKÉ BUDĚJOVICE - 26.10.2013 19:42

Hokejisté českobudějovického Motoru dnes své fanoušky nepotěšili. V 16. kole první ligy hráli v Šumperku a domácímu celku podlehli 2:4. Po dvou třetinách prohrávali o dvě branky, ve třetí třetině sice stačili vyrovnat na 2:2, ale domácí rychle odpověděli a při hře Jihočechů bez brankáře dali do prázdné branky pečetící čtvrtý gól.

Salith Šumperk - HC Motor České Budějovice 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 4. Brunec (Hulva, Semorád), 27. Půhoný (Holík, Sedlák), 52. Holík (Matějíček, Semorád), 59. Semorád (Haas, Matějíček) - 42. Chmelíř (Šachl, Ondřej), 49. Skuhravý (Šachl, Ondřej). Rozhodčí: Trombík - Barteček, Vengřín. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1.

Šumperk: Štůrala - Matějíček, Holík, Tesařík, Sedlák, Starý, Novotný, Navrátil - Půhoný, Plášek, Haas - Semorád, Hulva, Brunec - Žálčík, Moskal, Staněk - Langr Skoumal, Cink.

České Budějovice: Halmoši - Novák, Kříž, Prokop, Chmelíř, Pavlíček, Semrád - Kuchejda, Rob, Kotalík - Skuhravý, Šachl, Ondřej - Bárta, Melka, Třetina - Vaniš, Přibyl, Ferebauer.

V následujícím kole přivítají Jihočeši na svém ledě v Budvar aréně ve středu 30. října od 17.30 celek Kadaně.