Mladá Boleslav potvrdila svoji sílu, Motor prohrál 1:5

ČESKÉ BUDĚJOVICE - 27.08.2013 19:40

Třetí přípravný zápas na domácím ledě odehráli dnes hokejisté HC Motor České Budějovice a potřetí prohráli a opět inkasovali pět gólů. Tentokrát podlehli Mladé Boleslavi 1:5, ale zejména v první třetině hráli velmi dobře a soupeře, který bude favoritem první ligy, chvílemi přehrávali. Postupem času však převzala otěže hry Mladá Boleslav a i když inkasovala jako první, pěti brankami skóre otočila. Za domácí poprvé nastoupil kapitán Aleš Kotalík, v obraně se ještě nepředstavila výrazná posila, kterou je Marek Posmyk.

HC Motor České Budějovice - BK Mladá Boleslav 1:5 (0:0, 1:3, 0:2).

Branky a nahrávky: 23. Ondřej (Šachl) - 29. Demel (Klimenta), 33. Pabiška (Výborný), 40. Toman (Výborný), 41. Nouza, 54. Klimenta. Rozhodčí: Pešina, Mertl - Zíka, Rousek. Vyloučení: 6:7. Využití: 0:2. Diváků: 2250.

HC Motor České Budějovice: Kůdela - Chmelíř, Pavlíček, Novák, Jank, Jáchym, Moravec, Prokop, Semrád, Kuchejda, Kotalík, Mrázek, Třetina, Melka, Bárta, Kotrla, Vaniš, Ferebauer, Ondřej, Šachl, Šperger, Marek.

BK Mladá Boleslav: Valent - Němeček, Toman, Bohunický, Dax van de Velden, Nouza, Žabka, Protivný, Pojkar, Klimenta, Mikulík, Jiránek, Rys, Kuchta, Koudelka, Loskot, Pabiška, Lenc, Demel.