Fanoušci musí být trpěliví, Motor prohrál i druhé přípravné utkání, je co zlepšovat

ČESKÉ BUDĚJOVICE - 22.08.2013 20:45 - Aktualizováno: 22.08.2013 20:52

Trpělivost. Tou se budou muset zřejmě obrnit fanoušci hokejistů HC Motor České Budějovice. Na druhý přípravný zápas jich dnes do Budvar arény přišlo 1850 a viděli prohru 1:5 s ruským druholigovým Krasnojarskem. Ve hře Jihočechů byla řada nepřesností, dvakrát inkasovali dokonce při vlastní přesilové hře. Oproti úternímu zápasu proti Kladnu nastoupila celá řada jiných hráčů a byla na nich vidět nesehranost. Do začátku první ligy je co dohánět, to je jasné. Do zápasů zatím nenastoupil zdravotně indisponovaný kapitán Aleš Kotalík.

HC Motor České Budějovice - Sokol Krasnojarsk 1:5 (1:2, 0:2, 0:1)

Branky: 17. Ferebauer (Třetina) - 15. Feaktsistau (Volgin), 17. Jerdakov, 30. Jerdakov, 36. Dudarev (Rachinskij), 55. Pasenko (Peremikin). Rozhodčí: Pešina, Pražák -Trégl, Mertl. Vyloučení: 7:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:2. Diváků: 1850.

HC Motor České Budějovice: Kůdela (31. Bláha) - Moravec, Pavlíček, Novák, Jáchym, Prokop, Kříž, Makovský, Semrád - Ondřej, Vaniš, Mrázek - Mavrojanidis, Šachl, Marek - Turek, Třetina, Ferebauer - Kotrla, Švec, Šperger.

Sokol Krasnojarsk: Jevdokimov - Jesipov, Nosov, Peremikin, Polinin, Palenga, Feaktsistau, Volgin, Koledajev, Tesljuk - Ankudinov, Malygin, Repiach, Karelin, Smoljaninov, Anikev, Rachinskij, Vasilev, Dudarev, Isakov, Pasenko, Pugolovkin, Potylitcyn, Jerdakov.