Českobudějovicko Českokrumlovsko Chomutovsko Jindřichohradecko Karlovarsko Písecko Prachaticko Praha-město Strakonicko Táborsko

V Hradci Králové měli fotbalisté na tři body, vezou jeden

ČESKÉ BUDĚJOVICE, H. KRÁLOVÉ - 02.10.2011 20:52

Třetí letošní bod dnes uhráli fotbalisté Dynama, kteří remizovali v Hradci Králové 0:0. Za Jihočechy poprvé nastoupil stoper Brezinský. Několik dobrých zákroků si připsal na své konto brankář Křížek, který k bodu výrazně pomohl. V závěru mělo Dynamo několik šancí a k zisku tří bodů bylo blíže. Nejblíže gólu byl však minutu před poločasem Ondrášek, který hlavou trefil tyč. Za zmínku stojí fakt, že Otepka odehrál 400. utkání.

Poločas: 0:0 , ŽK: Poděbradský, Malinský, Fukal - Javorek, Rozhodčí: K. Hrubeš - Kordula, Kocián. Diváků: 4650.

Hradec Králové: Lindr - Poděbradský, Chleboun, Fukal, Zelený - Malinský (56. Štěpán), Fischer, Janoušek (83. Gulajev), Klapka, Rezek (61. Černý) - Dvořák.

Dynamo: Křížek - Brezinský, Novák, Lengyel, Machovec - Klesa (83. Hudson), Otepka, Javorek, Chirkin, Sandro (56. Stráský) - Ondrášek (90. Pecka).