Táborsko rozstřílelo Ústí nad Labem, Linhart skóroval čtyřikrát

TÁBOR - 29.05.2016 17:03 - Aktualizováno: 29.05.2016 17:04

Vysokým vítězstvím 5:1 nad Ústím nad Labem se včera rozloučili s letošním ročníkem Fotbalové národní ligy hráči Táborska. Střelecky exceloval útočník Linhart, který se trefil hned čtyřikrát.

FC MAS Táborsko - FK Ústí nad Labem 5:1 (3:1)

Skóre zápasu se poprvé měnilo ve dvacáté minutě. Presl zužitkoval přímý kop a poslal Táborsko do vedení - 1:0. Ústí o dalších dvacet minut později ale dokázalo odpovědět. Zukič se pohotově zorientoval v pokutovém území a z malého vápna vyrovnal. Jenže za dvě minuty se poprvé prosadil Linhart, který tři minuty nato poslal domácí do dvoubrankového vedení.

Velké šance pak přišly na obou stranách. Byl to znovu Linhart, jenž skóroval. Stalo se tak po rychlé protiakci, kdy měl na završení hattricku svého spoluhráče znovu velikou zásluhu Presl - 4:1. Svůj skvělý výkon korunoval hostující hráč ze Slavie v 70. minutě, kdy dal svůj čtvrtý gól v zápase.

Branky: 37., 40., 58. a 70.Linhart , 20. Presl - 35. Zukič. Rozhodčí: Královec - Mokrusch, Hrabovský. ŽK: Kučera, Juroška - Vaněk. Diváci: 315.

Táborsko: Toma - Juroška, Mráz, Běloušek, Hanzlík - Presl (70. Džafič), Traore, Nešický, Kučera (80. Kočí), Ciku (46. Dordič) - Linhart.

Ústí nad Labem: Tvrdoň - Zukič, Vaněk, Barnat (50. Procházka), Leibl (65. Pícha) - Králík, Peterka, Miskovič, Křapka - Výborný, Šnirc (46. Eliáš).