Tragické Dynamo podlehlo v dohrávce Hradci Králové, výkon byl katastrofální

ČESKÉ BUDĚJOVICE - 13.12.2023 19:52

V dohrávce 17. kola FORTUNA:LIGY prohráli dnes fotbalisté českobudějovického Dynama doma po dalším ostudném výkonu s Hradcem Králové 0:2 a nadále jsou poslední. V sobotu se Jihočeši představí v posledním letošním zápase na hřišti Bohemians 1905 (18.00).

Dynamo České Budějovice - Hradec Králové 0:2 (0:2)

Pokud si to hráči Dynama neuvědomují, tak hrají o záchranu nejvyšší soutěže! Ale jejich dnešní výkon, to byla jen další ostuda. Není divu, že si na Střelecký ostrov našlo cestu jen několik otrlých fanoušků. Dynamo inkasovalo již ve 4. minutě a to je srazilo úplně na kolena. Druhý úder přišel těsně před přestávkou. A kdyby hosté ve druhé půli proměnili všechny své šance (mimo jiné trefili tyč a břevno), dostalo by Dynamo pořádný nářez.

Branky: 4. Čmelík, 45+1. Kučera. Rozhodčí. Rouček – Hrabovský, Hádek. Diváci: 783.

Dynamo: Šípoš – Skalák (46. P. Hellebrand), L. Havel, Nikl, Trummer – Hubínek (79. Čoudek), Suchan (46. Šigut) – Osmančík (62. Adediran), Čermák, Alli – Ondrášek.

Hradec Králové: Bajza – Ja. Klíma, Čihák, Čech – Čmelík (69. Krejčí st.), Kodeš (C), Kučera, Horák – Pudhorocký (69. P. Juliš), Pilař (82. O. Ševčík) – Vašulín (75. Hais).

Trenér Dynama Tomáš Zápotočný: "Je vidět, že jsme psychicky dole, hráči mají aktuální špatnou situaci v hlavách. Nedrží nás ani naši zkušení hráči. Šli jsme do zápasu odhodlaní, ale hned první střela na branku skončila v naší síti. Nechytili jsme začátek a postupem času bylo vidět, že tým dneska na otočení utkání sílu nemá."