Bodovat podesáté v řadě nevyšlo, z Litvínova hokejisté s prázdnou

ČESKÉ BUDĚJOVICE/LITVÍNOV - 15.10.2010 22:25

Hokejisté českobudějovického Mountfieldu dnes neuspěli na ledě Litvínova, který zvítězil 3:1 (0:0, 2:1, 1:0). Jihočeši odjížděli k zápasu jako lídr tabulky, když v devíti zápasech za sebou bodovali, v tom desátém se to ale nepovedlo.

Všechny dosavadní body získali Litvínovští na svém území a tuto bilanci potvrdili i dneska, připsali si na své konto páté domácí vítězství. Chemiky poslal ve 28. minutě do vedení Kracík, o tři minuty později zvýšil Jánský. Ještě ve druhé části snížil Snopek, to ale bylo ze strany Jihočechů vše. Definitivní podobu dal výsledku v úvodu třetí části povedeným bekhendovým blafákem Kubinčák.

Branky a nahrávky: 28. Kracík (Trávníček), 31. Jánský (Hübl V., Lukeš), 42. Kubinčák (Jenáček, Švarný) - 38. Snopek (Gulaš, Vydarený) Rozhodčí: Hribík, Pešina - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 4:9, využití: 0:1. Diváci: 4128.

HC BENZINA Litvínov: Franěk - Černošek, Švarný, Kousalík, Kubát, Kroupa, Gula, Skuhrovec, Jareš - Trávníček, Vopat, Lukeš, Gerhát, Rindoš, Černý, Hübl, Jenáček, Kubinčák, Majdan, Kracík, Jánský.

HC Mountfield: Kovář - Snopek, Vydarený, Tůma, Melichar, Novák, Šulc, Jank, Šimánek, Mikeska, Pšurný, Gulaš, Mertl, Kuchejda, Martynek, Kašpařík, Pletka, Pšurný, Černý, Ježek, Burian.