Českobudějovicko Českokrumlovsko Chomutovsko Jindřichohradecko Karlovarsko Písecko Prachaticko Praha-město Strakonicko Táborsko

V další přípravě porazil Mountfield Třebíč jen těsně o gól

ČESKÉ BUDĚJOVICE - 04.08.2011 21:37

V dalším přípravném zápase na novou sezónu, prvním na domácím ledě v Budvar aréně, porazili dnes hokejisté českobudějovického Mountfieldu hostující SK Horáckou Slavii Třebíč těsně 2:1 (0:0, 2:0, 0:1). V úterý 9. srpna přivítají domácí na svém ledě v dalším přátelském zápase od 17.30 hodin Kladno.

Jihočeši šli do vedení v polovině zápasu, které navýšili o osm minut později. Hosté snížili v poslední části a v poslední minutě se snažili o vyrovnání při power play, ve kterém měli při vyloučení domácího hráče převahu dvou mužů. Na výsledku se však již nic nezměnilo.

Branky a nahrávky: 30. Ptáček (Martynek), 38. Novák (Gulaš) - 49. Kadela (Mikes). Rozhodčí: Dvořák - Dančišin, Matějček.

HC Mountfield: Kantor - Ptáček, Kranjc, Novák, Vydarený, Mikuš, Kolarz, Vráblík, Lukačovič - Šimánek, Kašpařík, Martynek, - Gulaš, Langhammer, Květoň - Ferebauer, Červený, Heider - Seidl, Polodna, Marek.

SK Horácká Slavia Třebíč: Hrubec - Sedláček, Sláma, Havran, Sobotka, Pospíšil, Kadela R, Dietz, Humpolíček - Přibyl, Dolníček, Heřman, Burian, Dočekal, Vondráček, Kovalski, Kaut, Mikes, Kadela E, Milotinský, Stejskal.