Na Kladně bez bodů, navíc bez vstřeleného gólu

ČESKÉ BUDĚJOVICE/KLADNO - 12.12.2010 21:34 - Aktualizováno: 12.12.2010 21:43

Bez bodového zisku a navíc i bez vstřeleného gólu odjeli dnes hokejisté českobudějovického Mountfieldu z ledu domácího Kladna. Přitom Jihočeši v pátek uštědřili na vlastním ledě deset branek Mladé Boleslavi, takže o to víc ta dnešní nula zaráží. Kladno - Moountfield 4:0 (2:0, 0:0, 2:0).

Základ k vítězství položili Kladenští již v první třetině, ve které se radovali dvakrát, podruhé dokonce v oslabení. Druhá část skončila bez branek, v závěrečné se znovu dvakrát radovali domácí a Jihočeši se mají zase rozhodně nad čím zamyslet. Následující reprezentační přestávka jim určitě přijde vhod.

Branky a nahrávky: 12. Valský (Bělohlav, Látal), 20. Treille (Toman), 48. Patera (Bicek, Bělohlav), 55. Bílek (Treille, Kalla). Rozhodčí: Trombík, Mikula - Hlavatý, Pouzar. Vyloučení: 5:5, využití: 0:0, v oslabení: 1:0. Diváků: 2030.

HC Vagnerplast Kladno: Falter - Procházka, Toman, Platil, Drtina, Piskáček, Růžička, Kameš - Patera, Bicek, Kuchler - Treille, Kalla, Bílek - Bělohlav, Valský, Látal -Knotek, Kotrla, Eberle.

HC Mountfield: Kovář (48. Hrubec) - Snopek, Šulc, Ptáček, Kolarz, Novák, Tůma, Kotaška - Šimánek, Mikeska, Pletka - Gulaš, Kašpařík, Martynek - Mertl, Langhammer, Podlešák - Kuchejda, Červený, Pšurný R. - Pšurný M.