Praha-město Praha-západ

V zimní Tipsport lize hrálo Táborsko s klokany 2:2

PRAHA - 18.01.2015 15:36

Stejně jako první utkání s Mostem skončil i druhý zápas FC MAS Táborsko na zimní Tipsport lize remízou 2:2. Tentokráte se Jihočeši rozešli smírem s Bohemians Praha 1905. Stejně jako proti Severočechům vedli v půli 2:0, ale vedení neudrželi. Za Táborsko využil v 35. minutě rychlý protiútok Tusjaka a jeho následný centr Adnan Džafič. Minutu nato se prosadil Miloslav Strnad. Ve druhé půli Táborsko umožnilo Bohemce skóre srovnat.

Bohemians Praha 1905 - FC MAS Táborsko 2:2 (0:2)

Branky: 63. Mikuš, 77. J. Rada - 35. Džafič, 36. Strnad. Rozhodčí: Drábek - Dujsík, Starý.

Bohemians Praha 1905: 1. poločas: Švenger - Bartek, Cseh (23. Šmíd), Krch, Šírl - Cicman, Jindřišek, Nerad, Mbengono - Havel - Lietava.
2. poločas: Švenger - Pauschek, Pechr, Šmíd, Kalina - Cicman (74. Malina), Rada, Hubínek, Moravec - Bratanovič - Mikuš.

FC MAS Táborsko: Kudrna - Sladký, Mráz (69. Hric), Cíferský, Tusjak - Džafič (74. Rabiňák), Šiml, Traoré, Javorek (46. Nešický), Ciku (46. Presl) - Strnad (56. Musiol).

Hodnocení trenéra FC MAS Táborsko Radima Nečase:
Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním jsme hráli velmi dobře, dali jsme dva hezké góly a ještě nějaký jsme mohli přidat. Bohemians v poločase hodně střídali, my méně, protože někteří hráči šli hrát za juniorku a další jsou zranění. Například Kočí bude muset jít na operaci kotníku. Ve druhém poločasu jsme hráli úplně něco jiného než v prvním, Bohemka byla lepším týmem. Dostali jsme dva laciné góly. Z dobrého výsledku po první půli jsme nakonec udělali remízu. První poločas hodnotím z našeho hlediska velice pozitivně, druhý naopak velice negativně. Nemohli jsme hrát na dvě jedenáctky, měli jsme pro zápas jen šestnáct hráčů. Příští týden najedeme na druhý kondiční blok. V rámci Tipsport ligy se v úterý utkáme s Kolínem a v sobotu sehrajeme zápas o umístění.