Praha-město Praha-západ

Lucie Bílá háčkuje pro své turné srdíčka. Peníze z prodeje chce dát na charitu

30.05.2013 08:53Nejen zpěvem udivuje patnáctinásobná Česká slavice Lucie Bílá své fanoušky. Zpěvačka, která letos na podzim vyráží na své největší turné s názvem LUCIE BÍLÁ - Černobílé turné 2013, se rozhodla přispět na dobrou věc háčkováním obrazů a srdíček.

Bílá varuje před falešnými vstupenkami. Sama byla obětí podvodu s lístky na Beyoncé

25.04.2013 22:36Patnáctinásobná Česká slavice Lucie Bílá varovala své fanoušky, kteří se chystají na její podzimní turné, před falešnými vstupenkami. Bílá se sama stala obětí podvodu, když dorazila na bratislavský koncert Beyoncé a zjistila, že její lístek byl falešný. "Kupujte vstupenky jen u známých a prověřených prodejců," vzkázala fandům zpěvačka.

Německý poslanec objevil díky Čechům novou metodu výuky cizích jazyků

04.11.2011 14:36Jižní Čechy se mohou pochlubit první virtuální jazykovou školou v tuzemsku. Její prezentace metody výuky jazyků 3D e-learning překvapila a nadchla nejen učitele a univerzitní profesory na evropské konferenci učitelů poslední říjnový týden tohoto roku.

Adeptem na bestseller se stala povídka Poslední cesta Jiřího Drašara

23.03.2011 12:04Soutěž Hledá se autor bestselleru, kterou vyhlásilo nakladatelství Fragment, zná svého vítěze. Porota zvolila nejlepší povídkou Poslední cestu Jiřího Drašara. Do finální pětice se dostal také Den, kdy se Vidímová svlékla od Lucie Verrall, Kód Antonína Mazáče, Návrat Terezy Prasličkové a Prokletí Petra Doležala. Celkem autoři do soutěže přihlásili 423 povídek. Pětice vítězných děl vyjde knižně v prvním květnovém týdnu, oznámilo dnes nakladatelství.

Kvůli Jacksonovým koncertům v Londýně se musí vystěhovat mladý český pár

06.06.2009 13:47Mladý český pár z Frenštátska, který již několik let pracuje v rodině zámožného podnikatele nedaleko Londýna, se bude muset na rok vystěhovat ze svého bydlení. Místo si totiž vyhlédl Michael Jackson, který si jej na rok pronajal, aby mohl dojíždět do Londýna na své padesáti koncertové turné. Regionální noviny mají informace, že stěhování začně již ve středu.