Praha-město Praha-západ

Eden byl pro ČEZ Motor jen třetinovým rájem, přivezl jeden bod

PRAHA - 21.01.2018 10:12


Ve 41. kole první WSM ligy prohráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Praze na Slavii 3:4 po samostatných nájezdech. Skončila tak sice jejich šestizápasová vítězná série, ale díky získanému bodu a zaváhání druhých Karlových Varů doma se Vsetínem odskočili svému rivalovi na čele tabulky už na čtyři body, na třetí Kladnou mají náskok dokonce devíti bodů. Další zápas odehrají Jihočeši ve středu doma s Havířovem (17.30).

HC Slavia Praha - ČEZ Motor Č. Budějovice 4:3sn (0:2, 2:1,1:0 - 0:0)

Jihočeši vedli v zápase dvakrát o dvě branky (0:2 a 1:3), ale domácí srovnali a o bodu navíc se rozhodovalo v samostatných nájezdech, v nichž byli úspěšnější sešívaní.

Branky a nahrávky: 26. Endál (J. Holý, Barák), 34. Endál (M. Ondráček), 44. L. Krejčík (Z. Doležal), rozhodující nájezd Z. Doležal - 15. Kutlák (Vampola), 16. Čáp (L. Květoň), 27. Jonák (Heřman). Rozhodčí: Kopeček, Vrba - Kreuzer, Štětina. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. Diváků: 2236.

Slavia Praha: Frodl - J. Drtina, J. Novák, Barák, J. Holý, Kasík, A. Růžička, Šmíd - L. Krejčík, Šagát, Z. Doležal - Endál, Šafránek, Nedvídek - Jankovský, Kubica, M. Ondráček - J. Doležal, Furch, Krliš.

České Budějovice: Gába - Kutlák, Marcel, Pavlin, Čáp, Vráblík, F. Novák - Nejezchleb, Pajič, Nedorost - J. Mikyska, Vampola, Čermák - Heřman, Rob, Jonák - L. Květoň, Galamboš, Martin Novák.

arm