Praha-město Praha-západ

V Tipsport lize tentokrát Dynamo uspělo, porazilo Viktorii Žižkov

PRAHA - 14.01.2015 20:32

Ve druhém utkání zimní Tipsport ligy porazili dnes fotbalisté českobudějovického Dynama na umělé trávě na Vyšehradě druholigovou Viktorii Žižkov 2:0. Po sobotním šestigólovém debaklu s Duklou Praha si tak zlepšili náladu.

SK Dynamo České Budějovice - FK Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)

V duelu skupiny B šli Jihočeši do vedení už ve 3. minutě, když se na malém vápně prosadil Michal Škoda. Po dvaceti minutách hry druhého poločasu zvýšil hlavou po centru od Škody na 2:0 Richard Kalod.

Další zápas v základní skupině Tipsport ligy odehraje Dynamo v neděli proti dalšímu druholigovému celku - FC Graffin Vlašim.

Branky: 3. Škoda, 65. Kalod. Rozhodčí: Langmajer - Mudra, Szikszay. Diváků: 200.

České Budějovice: Hajdušek - Řezáč (46. Dvořák), Lengyel, Jarabica (46. Podstavek), Hanzlík - Linhart, Benát, Kladrubský (73. Havel), Vaněk (46. Volešák) - Švantner (46. Kalod), Škoda.

Žižkov: Pokorný - Madej, Podrazský, Peterka, Opluštil, Souček, Šťastný, Hašek, Bartošák, Reiter, Voltr.