Praha-město Praha-západ

Dynamo v Zimní Tipsport lize remizovalo, Táborsko prohrálo

PRAHA - 19.01.2014 15:14

Blízko výhře v utkání základní skupiny Tipsport ligy byli v sobotu fotbalisté českobudějovického Dynama v souboji s prvoligovými Bohemians Praha 1905. Jihočeši dokázali na umělé trávě v Edenu odpovědět na rychlou branku Lietavy a po zásazích Hanzlíka a Fundy vedlo do posledních minut 2:1. V závěru však srovnal Klavík a utkání skončilo remízou.

Dynamo České Budějovice - Bohemias Praha 1905 2:2 (1:1)

Poločas: 1:1. Branky: 35. Hanzlík, 57. Klesa - 1. Lietava, 90. Klavík. ŽK: Klesa - Cseh, Rozhodčí: Orel - Arnošt, Šulcová. Diváků: 300.

Dynamo: Rodinger - Hašek, Novák, Lengyel (63. Tomášek), Hanzlík (74. Wermke) - Klesa, Antunovič (46. Brunclík), Herzán (82. Poliaček), Benát (63. Dvořák), Hála (46. Funda) - Kalod (46. Chmelo).

To třetí duel na Zimní Tipsport lize v pražském Edenu s Duklou Praha skončil pro FC MAS Táborsko porážkou o tři branky. Aktéry v úvodu utkání vyděsil kolaps záložníka Dukly Petra Malého, kterého sanitka odvezla do nemocnice. Podle sobotní zprávy ze sociální sítě Twitter byl stav hráče stabilizovaný a podstupoval další vyšetření.

První poločas se prodlužoval asi o patnáct minut. Pražané v něm stačili dát tři branky, za hosty se jednou individuálně prosadil Miljan Vukadinović. Na 4:2 snižoval defenzivní záložník Lukáš Turek, který vstřelil svůj první gól v dresu A týmu. Táborsko skončilo v tabulce své skupiny na druhém místě a nadcházející víkend ho bude čekat zápas o umístění.

Dukla Praha - FC MAS Táborsko 5:2 (3:1)

Branky: 23. Koval, 42. Kalouda, 45+8. Pospěch, 53. Hlinka, 87. Kalouda - 45+5. Vukadinovič, 54. Turek.

Táborsko: Toma - Sladký (46. Kotrba), Mráz (46. Cíferský), Hric (46. Štrbák), Vavřina (46. J. Rabiňák) - Šiml (46. Turek) - Presl (46. Džafić), Nešický (46. Javorek), Šimák (46. Kočí), Vukadinovič (46. Mariotti) - Musiol (46. Strnad).