Praha-město Praha-západ

ČEZ Motor vyhrál na Slavii v prodloužení, veze tudíž dva body

PRAHA - 24.10.2018 21:20

V 18. kole Chance ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Praze nad Slavií 3:2 po prodloužení a získali tak dva body. V sobotu doma přivítají Přerov (17).

HC Slavia Praha - ČEZ Motor České Budějovice 2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)

Jihočeši šli do vedení zásluhou Gilberta, který zúročil Heřmanovo nahrávku při přečíslení dva na jednoho. Při stejné situaci srovnal ještě v první třetině Šagát, náskok Motoru po trefě Heřmana rychle smazal bývalý hráč Jihočechů Vlček. Během normální hrací doby pak už další branky nepadly, rozhodovalo prodloužení. V něm zajistil hostům výhru někdejší slávista Pavlin.

Branky a nahrávky: 17. Šagát (Panna, Duda), 24. Vlček (J. Veselý, J. Doležal) - 15. Gilbert (Heřman), 23. Heřman (Šimánek, Pavlin), 62. Pavlin (Heřman, Šimánek). Rozhodčí: Jechoutek, Wagner - Beneš, Štofa. Vyloučení: 5:4. Bez využití. Oslabení: 0:1. Diváků: 1518.

Slavia Praha: Šorf - J. Novák, Duda, Steinocher, J. Drtina, Hejda, Hrdinka, Valík - Broš, Šagát, Panna - J. Veselý, Vlček, J. Doležal - M. Ondráček, Furch, Tejral - Matějka, Šteiner, Heldák.

České Budějovice: Kváča - Vydarený, Pavlin, Kachyňa, Fillman, Pýcha, Plášil - M. Novák, Gilbert, Endál - M. Beránek, Dančišin, Babka - Heřman, Šimánek, Z. Doležal - J. Doktor, Přikryl, P. Novák - Čermák.