Praha-město Praha-západ

ČEZ Motor prohrál se Slavií i potřetí, má blízko ke konci sezony

PRAHA - 18.03.2016 22:11 - Aktualizováno: 18.03.2016 22:11

Hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru prohráli dnes v Praze i třetí utkání semifinálové série play off první WSM ligy a pokud v Edenu zítra neuspějí, sezona pro ně skončí, zatímco Pražané budou moci slavit postup do baráže o účast v extralize.

HC Slavia Praha - ČEZ Motor České Budějovice 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Motor trápí i nadále rozsáhlá marodka, do třetího zápasu nemohli nastoupit Květoň, Kuchejda, Rob nebo Pajič, přesto bojovali naplno, ale bohužel bez potřebného výsledku. Po bezbrankové první třetině se slávisté pustili do soupeře a třemi brankami Šafránka, Davida Hrušky a Maďara Vase prakticky utkání rozhodli. V poslední třetině se hosté trefili z přesilovky, jenže gól Nouzy nic zásadního neřešil.

Branky a nahrávky: 24. Šafránek (Jiránek, Knot), 25. D. Hruška (Mikulík), 37. Vas (Robinson, Pavlin) - 48. Nouza (Chovan, Straka). Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Rozhodčí: Přikryl, Kubičík - Adamec, Poruba. Diváků: 3865. Stav série: 3:0.

Slavia Praha: Hylák - Krstev, Knot, M. Hruška, Pavlin, Hraško, Kolařík - Micka, Mikulík, D. Hruška - Robinson, Vas, Markovič - Jiránek, Šafránek, Čermák - Bahenský, Kašpařík, Ondráček - Andres.

České Budějovice: Bláha - Suchánek, Kolmann, Mucha, Zíb, Bohunický, Vráblík, Michal - Nouza, Straka, Švihálek - Žálčík, Babka, Žovinec - Marek, Chovan, Mikyska - Točík, Prokeš, Panáček - Sloboda. Trenér Radek Bělohlav.