Praha-město Praha-západ

ČEZ Motor na Slavii nebodoval, sešívaní porazili Jihočechy poprvé v sezoně

PRAHA - 23.01.2016 17:57

Ve šlágru dnešního 43. kola WSM ligy vyšli hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru naprázdno, na ledě pražské Slavie prohráli 2:0.

HC Slavia Praha - ČEZ Motor České Budějovice 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)

Červenobílým se v letošní sezoně na Jihočechy nedařilo, ale v dnešním zápase nepříznivou bilanci zlomili a poprvé Motor porazili. O vítězství domácí rozhodli hned v úvodní třetině, když během 25 vteřin v 16. minutě dali obě branky. Právě v první třetině měli sešívaní navrch, ve zbylých čtyřiceti minutách to byl vyrovnaný hokej, kterému kralovali oba brankáři, zejména pak domácí Alexandr Hylák, jenž nepustil za svá záda jediný kotouč a hlavně díky němu slaví červenobílí cenné vítězství.

Branky a nahrávky: 16. Markovič (Robinson, Vas), 16. Kašpařík. Rozhodčí: Mikula - Novák, Wesley. Vyloučení: 4:2. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 3523.

Slavia: Hylák - Krstev, Andrlík, M. Hruška, Pavlin, Hraško, Růžička - Mikulík, Tuominen, D. Hruška, Robinson, Vas, Markovič - Jiránek, Šafránek, Čermák - Bahenský, Kašpařík, Ondráček.

České Budějovice: Bláha - Kříž, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Bohunický, Zíb - Květoň, Pajič, Chovan - Nouza, Straka, Kuchejda - Žálčík, Mikyska, Babka - Marek, Rob, Švihálek.