Olomoucko Přerovsko Prostějovsko Šumpersko Uhersko-Hradišťsko Vsetínsko

ČEZ Motor porazil Přerov potřetí, dnes může rozhodnout o postupu do semifinále

PŘEROV - 03.03.2017 07:56

Ve třetím čtvrtfinále play off první WSM ligy vyhráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Přerově 1:0, v sérii vedou už 3:0 a už dnes mohou ve čtvrtém utkání rozhodnout o svém postupu do semifinále. V Přerově se hraje opět od 18 hodin.

HC ZUBR Přerov - ČEZ Motor České Budějovice 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Branka a nahrávky: 41. Heřman (Vlček, Pavlin). Rozhodčí: Mikula, Dědek - Ganger, Hanzlík. Vyloučení: 1:4. Bez využití. Stav série: 0:3.

Přerov: Klimeš - M. Novotný, Zbořil, L. Vágner, Chmelíř, Pala, Malina, Ferenc - Sikora, T. Sýkora, Š. Kratochvíl - Berger, Goiš, Milan Procházka - Plášek, Kovařík, Ižacký - Pšurný, F. Dvořák, M. Kratochvíl.

České Budějovice: Kváča - Fillman, Novák, Pavlin, Pýcha, Vráblík, Mucha - Dostálek, Rob, Čermák - Nouza, Vlček, Heřman - Šulek, Vak, Pajič - Hřebejk, Škoda, Babka.

Kamil Přecechtěl (Přerov): Myslím, že jsme odehráli další dobré utkání. V první třetině jsme si vytvořili i poměrně kvalitní střelecké pozice, bohužel žádnou z nich jsme nevyužili. Druhá třetina byla vyrovnaná, už se trochu začala projevovat síla Budějovických a do třetí třetiny jsme vstoupili špatně. Už jsme se z toho nevzpamatovali, nebyli jsme schopní vytvořit žádný tlak, ani pozice a v závěrečné power-play jsme de facto ani neohrozili branku. Klukům se určitě nedá nic vytknout. Odvádějí maximum pro to, aby byl výsledek co nejlepší. Bohužel ještě třeba nemáme tak vyzrálé mužstvo, aby v těch rozhodujících fázích použilo přesně to, co se použít má.

Antonín Stavjaňa (České Budějovice): Obyčejně v takových zápasech, kdy se soupeři už dobře znají, nepadá hodně gólů. A tak to taky vypadalo. Domácí byli výborně takticky připravení. Nicméně nám se povedlo vydržet až do té poslední dvacetiminutovky, kdy domácím trošičku docházely síly a i z toho důvodu ty jejich akce nebyly tak plynulé a nedostávali se tak do vyložených šancí. Mohli jsme ještě odskočit, ale počítá se bod za vítězství. Zítra bychom to velice rádi zakončili, i když víme, že to bude velice těžké.