Olomoucko Přerovsko Prostějovsko Šumpersko Uhersko-Hradišťsko Vsetínsko

ČEZ Motor po jedenácti výhrách v řadě nebodoval, zastavili ho přerovští Zubři

PŘEROV - 22.02.2020 20:36

Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice dnes po osmnácti utkáních nebodovali, ve šlágru 23. kola nadstavbové části Chance ligy prohráli na ledě druhého Přerova 2:4. Dvanáctou výhru v řadě tak nepřidali. V úterý přivítají doma Litoměřice.

HC Zubr Přerov - ČEZ Motor České Budějovice 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)

Jihočeši sice vedli po první třetině o dvě branky, ale domácí v druhé části během devíti (!) vteřin skóre srovnali a v závěrečné dvacetiminutovce dokonali obrat dalšími dvěma góly.

Branky a nahrávky: 25. Goiš (Krisl), 25. Hejcman (Zbořil, Moučka), 41. Číp (Zbořil), 50. F. Dvořák (Navrátil, Pšurný) - 18. J. Veselý (Endál), 20. Endál (Lytvynov, M. Novák). Rozhodčí: Kopeček, Ondráček - Měkýš, Král. Vyloučení: 4:5, navíc Číp (Přerov) 10 minut. Využití: 1:1. Diváků: 1848.

ČEZ Motor: Klouček - Vydarený, Suchánek, Pýcha, Kachyňa, Lytvynov - Babka, Christov, Venkrbec - Holec, M. Novák, Gilbert - Endál, Karabáček, Prokeš - Raška, Michnáč, Šimánek - J. Veselý, Beránek.