Olomoucko Přerovsko Prostějovsko Šumpersko Uhersko-Hradišťsko Vsetínsko

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

ČEZ Motor po jedenácti výhrách v řadě nebodoval, zastavili ho přerovští Zubři

22.02.2020 20:36Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice dnes po osmnácti utkáních nebodovali, ve šlágru 23. kola nadstavbové části Chance ligy prohráli na ledě druhého Přerova 2:4. Dvanáctou výhru v řadě tak nepřidali. V úterý přivítají doma Litoměřice.

Moravské turné zakončil ČEZ Motor výhrou v Přerově

08.01.2020 21:09Moravský třízápasový trip zakončili dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru vítězně. Ve šlágru 9. kola skupiny o pořadí pro play off Chance ligy vyhráli na ledě druhého Přerova 5:4 a z moravského turné tak vezou plný možný počet devíti bodů. V sobotu se Jihočeši představí doma proti Litoměřicím (17).

Dlouhá vítězná šňůra ČEZ Motoru skončila v Přerově

19.11.2019 18:29Série dvanácti vítězství v řadě hokejistů českobudějovického ČEZ Motoru v první lize včera skončila. Ve 23. kole Chance ligy totiž prohráli v Přerově 2:3 po samostatných nájezdech. Přesto zůstávají suverénně na čele tabulky a ve středu budou hostit mimořádně již od 16 hodin Chomutov.

Z Přerova se ČEZ Motor vrací bez bodů

12.12.2018 20:57Ve 34. kole Chance ligy prohráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru na ledě Přerova 1:2. Jihočeši museli od jedenácté minuty dotahovat, když se trefil Moučka. Ve druhé třetině zvýšil náskok domácích Sikora, ale ve třetí třetině vrátil Motor do hry Gilbert. To však bylo vše a Jihočeši tak vyšli naprázdno. Příští pondělí doma přivítají Prostějov (17.30).

ČEZ Motor přivezl z Přerova plný bodový zisk

16.09.2018 14:51Ve čtvrtém kole první Chance ligy vyhráli v sobotu hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Přerově díky výborné první třetině 3:1 a připravili soupeři první bodovou ztrátu letošní sezony. Ve středu mají Jihočeši volno, v sobotu hostí Prostějov (17).

ČEZ Motor prohrál v Přerově, v play off ho čeká ve čtvrtfinále Havířov

25.02.2018 12:41V závěrečném utkání základní části první WSM ligy prohráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Přerově 3:5. Po základní části jim patří druhé místo. Do čtvrtfinále play off vstoupí v úterý a ve středu v 17.30 na domácím ledě a jejich soupeřem bude sedmý Havířov. Na Moravě se bude hrát příští sobotu a neděli.

V Přerově uhrál ČEZ Motor bod, rozhodovaly samostatné nájezdy

26.11.2017 10:40V 26. kole první VSM ligy prohráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Přerově 2:3 po samostatných nájezdech. Do druhé poloviny soutěže vstoupí středečním domácím zápasem s Litoměřicemi (17.30).

Hokejisté ČEZ Motoru jsou v semifinále play off!

04.03.2017 08:12Hokejisté ČEZ Motoru vyhráli včera i čtvrtý zápas čtvrtfinále play off první WSM ligy v Přerově 3:0, celou sérii 4:0 a slaví postup do semifinále. Do něj vstoupí v pondělí 13. března na domácím ledě. Na soupeře ještě čekají.

ČEZ Motor porazil Přerov potřetí, dnes může rozhodnout o postupu do semifinále

03.03.2017 07:56Ve třetím čtvrtfinále play off první WSM ligy vyhráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Přerově 1:0, v sérii vedou už 3:0 a už dnes mohou ve čtvrtém utkání rozhodnout o svém postupu do semifinále. V Přerově se hraje opět od 18 hodin.

První duel čtvrtfinále play-off s Přerovem urval ČEZ Motor v prodloužení

26.02.2017 21:09V úvodním čtvrtfinále play-off první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru nad Přerovem 5:4 v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0. Druhý zápas se hraje v Budvar aréně v pondělí (17.30).

ČEZ Motor vyhrál v Přerově, se Zubry má letos stoprocentní bilanci

31.01.2017 08:02Ve 47. kole první WSM ligy vyhráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Přerově a dostali se na čele tabulky už na hranici sta bodů. S Přerovem v letošní sezoně vyhráli všechna čtyři vzájemná utkání. Další utkání odehrají ve středu doma s Prostějovem (17.30h).

ČEZ Motor jede s Přerova s radostí, vyhrál za tři body

05.11.2016 20:05Ve 21. kole první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v Přerově 4:2 a přivezli si z ledu neoblíbeného soupeře cenné tři body. V pondělí je v Budvar aréně na programu atraktivní retro zápas s Prostějovem (17), který bude přenášet stanice ČT sport.

Českobudějovický půlmaraton běželi závodníci 33 národností

05.06.2016 10:03Pátý ročník Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice nabídl včera opět skvělou podívanou a báječnou atmosféru, kterou si pochavli jak největší běžecké hvězdy, které se postavily na start, tak tisícovky amatérských běžců. Celkem závod běželo 3400 závodníků.

Pro ČEZ Motor sezona skončila, se Slavií prohrál i počtvrté

19.03.2016 21:29Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice prohráli dnes čtvrté semifinálové utkání play off první WSM ligy na ledě Slavie Praha 0:2, v celé sérii 0:4 na zápasy a sezona pro ně až nečekaně rychle skončila. Pro Jihočechy, zdecimované v této sérii krutou řadou nemocí a zranění, byli Pražané nad jejich síly.