Olomoucko Přerovsko Prostějovsko Šumpersko Uhersko-Hradišťsko Vsetínsko

ČEZ Motor v Šumperku nezaváhal, vyhrál a blíží se čelu tabulky

ŠUMPERK - 13.12.2015 09:19

Ve 33. kole WSM ligy vyhráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Šumperku 5:2. Motor zvládl výtečně první třetinu, po níž vedl 3:1, a od toho se odvíjel i konečný výsledek. Domácí korigovali až Haasem v 54. minutě, favorit odpověděl hned za 14 sekund zásluhou muže zápasu Jakuba Babky, který dvakrát skóroval a v poslední minutě připravil Nouzovi trefu do prázdné branky při domácí power play. Jihočeši vyhráli už poosmé za sebou.

Salith Šumperk - ČEZ Motor České Budějovice 2:5 (1:3, 0:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 14. Fořt (Milfait, Vrdlovec), 54. Haas (Gewiese) - 4. Chovan (Suchánek), 11. Kuchejda (Straka, Nouza), 18. Babka (Žálčík, Švihálek), 55. Babka (Žálčík), 60. Nouza (Babka). Rozhodčí: Přkryl - Novák, Wesley. Vyloučení: 2:2. Bez využití. Diváků: 1116.

Šumperk: Svoboda - Prokop, Holík, Gewiese, Sedlák, Bažant, Drtil, Bail - Milfait, Vrdlovec, Fořt - Kaut, Půhoný, Kolář - Haas, Plášek, Brunec - Hroch, Šebek, Jurík.

České Budějovice: Gába - Kolmann, Kříž, Suchánek, Zíb, Bohunický, Žovinec - Květoň, Pajič, Chovan - Nouza, Straka, Kuchejda - Žálčík, Babka, Švihálek - Guman, Mikyska, Prokeš.