Olomoucko Přerovsko Prostějovsko Šumpersko Uhersko-Hradišťsko Vsetínsko

Motor neudržel v Olomouci vedení 2:0 po první třetině a prohrál 3:2

OLOMOUC - 05.02.2023 20:17

Hokejisté českobudějovického Motoru dnes prohráli ve 45. kole Tipsport extraligy v Olomouci 2:3, i když vedli po 1. třetině 2:0… Pro Jihočechy to byla třetí porážka o gól v řadě. Nejvyšší soutěž nyní má reprezentační přestávku, po ní bude Motor hostit ve středu 15. února lídra tabulky Pardubice (17:30).

Olomouc - Motor České Budějovice 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 34. Nahodil, 53. Klimek – 2. Valský (Čachotský, Štencel), 20. Zd. Doležal (Pech, Percy). Vyloučení: 1:3, využití: 1:1. Rozhodčí: Jeřábek, Ondráček – Lederer, Rampír. Diváků: 3863.

Olomouc: Lukáč (21. Konrád) – Dujsík, Rašner, Škůrek, Mareš, Řezníček, Švrček, T. Černý – J. Káňa), Knotek, Bambula – Klimek, Nahodil, P. Musil – Plášek ml., Kusko, Navrátil – Rutar, Anděl, Olesz.Trenéři Tomajko a Žabka.

Motor: Hrachovina – Vráblík, Štencel, Percy, Šenkeřík, Kachyňa, Bindulis – Gulaš, Pech, Čachotský – Valský, M. Hanzl, Vondrka – Zd. Doležal, Toman, Dzierkals – Tomeček, A. Raška. Trenéři Čermák, Fousek a J. Novotný.