Frýdecko-Místecko Karvinsko Opavsko Ostrava-město Přerovsko Prostějovsko Znojemsko

Dynamo mělo na dosah vítězství, přišlo o něj v nastaveném čase

FRÝDEK-MÍSTEK - 07.05.2016 22:58

Počtvrté v řadě remizovali fotbalisté českobudějovického Dynama ve Fotbalové národní lize. V dnešním 26. kole hráli ve Frýdku-Místku nerozhodně 1:1, když o vítězství přišli v 92. minutě...

MFK Frýdek-Místek - Dynamo České Budějovice 1:1 (0:1)

V první půli byli spokojenější hosté, kteří šli do kabin na poločasový oddych s jednobrankovým náskokem. Postaral se o něj v 42. minutě Jurdík. Druhá půle nepřinesla bůhvíjak kvalitní podívanou, ale pro Jihočechy bylo důležité, že drželi své vedení. Když už se zdálo, že si odvezou cenné tři body, v nastaveném čase hlavou vyrovnal Klabník.

Branky: 90+2. Klabník - 42. Jurdík. ŽK: Švrček, Skwarczek - Čavoš, Opluštil, Vaněk, Hájovský. Rozhodčí: Julínek - Caletka, Antoníček. Diváků: 742.

Frýdek-Místek: Penksa - Literák, Klabník, Švrček, Slaninka - Ujlaky (70. Vyskočil), Krišto, Ižvolt, Ilko (58. Stratil), Tobiáš (67. Skwarczek) - Hošek.

České Budějovice: Křížek - Řezáč, Opluštil, Hájovský, Vaněk - Šimák, Čavoš - Pešek, Jurdík (78. Benát), Funda (62. Mareš) - Kalod (86. Ujec).

David Horejš (trenér Dynama): Musím kluky za výkon pochválit. Byli jsme jasně lepším týmem a zasloužili jsme si vyhrát. V prvním poločase jsme hráli to, co jsme chtěli. Vycházet z organizované obrany a chodit do brejků. Domácí jsme do ničeho nepustili, byli jsme lepší na míči a i vstřelili branku. Po změně stran jsme navázali na první poločas. Hráli jsme aktivně a měli i příležitosti. Frýdek jsme pustili do jediné šance, ale jak už to tak ve fotbale bývá, domácí z ní dokázali vyrovnat. Pro Frýdek je to šťastný bod, pro nás ztráta dvou. Dnes jsme si zasloužili vyhrát.