Frýdecko-Místecko Karvinsko Opavsko Ostrava-město Přerovsko Prostějovsko Znojemsko

Janáčkův kiks přihrál matné Spartě tři body

01.04.2024 11:03Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli včera v 26. kole FORTUNA:LIGY s pražskou Spartou 0:1, když o osudu utkání rozhodla hrůzostrašná minela domácího brankáře. Spartě, která podala hodně matný výkon, tak spadly tři body do klína. V příštím kole se Jihočeši, kteří jsou v tabulce poslední, představí v neděli 7. dubna v Pardubicích (15.00).

V Třinci hokejisté Motoru neuspěli, navíc ani neskórovali

10.09.2021 20:13V prvním kole nového ročníku extraligy vyšli hokejisté českobudějovického Motoru naprázdno. Na ledě mistra z Třince čtyřikrát inkasovali, sami ani jednou neskórovali. Ve 2. kole přivítají Jihočeši v neděli doma Kladno (17.00).

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

Hokejisté ČEZ Motoru fantasticky otočili zápas ve Frýdku-Místku

07.01.2019 20:50Hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru dnes parádní třetí třetinou otočili zápas 43. kola Chance ligy ve Frýdku-Místku. Po 40 minutách prohrávali 1:3, ale díky čtyřem gólům ve třetí dvacetiminutovce zvítězili 5:3. Ve středu je čeká domácí zápas s Porubou (17.30).

ČEZ Motor vyhrál ve Frýdku-Místku, v pondělí hraje doma s Porubou

13.10.2018 20:01Hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru vyhráli dnes ve 13. kole Chance ligy na ledě posledního Frýdku-Místku. Jihočechům trvalo delší čas, než odpor domácích zlomili, po první třetině dokonce prohrávali, ale pak skóre otočili. V pondělí přivítají doma Porubu (17.30).

Táborsko dostalo v Třinci "bůra" a blíží se sestupovým příčkám

28.04.2018 19:35V 25. kole Fortuna národní ligy schytali dnes fotbalisté Táborska pětigólový příděl v Třinci a po středeční porážce v Pardubicích (3:0) zažili další nepovedený den a nebezpečně se přiblížili sestupovým vodám druhé ligy.

Noční můra zažehnána, Dynamo na jaře konečně vyhrálo

15.04.2018 12:09Konečně! Jarní noční můra fotbalistů českobudějovického Dynama je pryč, ve 22. kole Fortuna národní ligy se včera dočkali prvního jarního vítězství, když vyhráli ve Frýdku-Místku 2:1. Výsledek určil už první poločas, ve kterém padly všechny tři góly.

Táborsko prohrálo s posledním Frýdkem-Místkem

02.04.2018 09:49Fotbalisté Táborska prohráli ve 20. kole FNL v sobotu na hřišti posledního Frýdku-Místku a stále se pohybují v dolních patrech druholigové tabulky.

Už je to klasika, z Frýdku-Místku neveze ČEZ Motor ani bod

03.02.2018 21:49Ve 46. kole první WSM ligy prohráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru ve Frýdku-Místku 3:4, i když v 5. minutě vedli 2:0. Ve Frýdku-Místku Jihočeši ještě nebodovali od okamžiku, kdy Moravané loni do první ligy postoupili. Na čele tabulky mají na druhé Karlovy Vary už jen dvoubodový náskok. Ve středu přijede do Budvar arény Vsetín (17.30).

Z Frýdku-Místku se vrátili hokejisté ČEZ Motoru s prázdnou

02.11.2017 09:21Ve 20. kole první WSM ligy prohráli včera hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice ve Frýdku-Místku 1:3. Poslední zápas před reprezentační přestávkou odehrají v sobotu doma se Vsetínem (17).

Na ledě poslední Kadaně vyhrál ČEZ Motor o branku

25.09.2017 20:25V 6. kole první WSM ligy se hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru na ledě poslední Kadaně pořádně nadřeli a nakonec vyhráli těsně 2:1. Ve středu doma Jihočeši přivítají v tabulce druhý Frýdek-Místek (17.30).

Dynamo se dočkalo na jaře první výhry, zvítězilo ve Frýdku-Místku

16.04.2017 09:32Fotbalisté českobudějovického Dynama se ve Fortuna národní lize na jaře dočkali prvního vítězství. V šestém utkání ve druhé polovině soutěže zvítězili v sobotu na hřišti Frýdku - Místku 2:0. Do vedení dostal černobílé smolnou vlastní brankou Klabník, ve druhé polovině navýšil záložník Patrik Čavoš. V dalším zápase Dynamo doma hostí ve čtvrtek Baník Ostrava.

Táborsku se na jaře daří, vyhrálo i ve Frýdku-Místku

04.04.2017 09:27Už třetí jarní výhru získal druholigový A tým FC MAS Táborsko o víkendu v dalším kole Fortuna národní ligy. Tentokráte si přivezl tři body ze stadionu Stovky ve Frýdku-Místku. Jihočeši vyhráli 3:1, i když od 14. minuty prohrávali po brance Byrtuse. Po rozpačitém úvodu Táborsko zabralo a ještě do přestávky vyrovnalo brankou nejlepšího střelce mužstva Džafiće. Ten v sezoně skóroval už poosmé. A krátce po změně stran už Táborsko vedlo po nádherné kombinační akci Musiola a Džafiće, když svým strážcům ve finální fázi utekl chorvatský záložník Mrsić a ranou na vzdálenější tyč dal po svém příchodu do klubu první branku. I ve třetí brance hostí měl prsty Mrsić, který skvěle zahrál standardní situaci a stoper Toml změnil dráhu míče těsně před brankářem.

První duel čtvrtfinále play-off s Přerovem urval ČEZ Motor v prodloužení

26.02.2017 21:09V úvodním čtvrtfinále play-off první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru nad Přerovem 5:4 v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0. Druhý zápas se hraje v Budvar aréně v pondělí (17.30).

Hokejisté ČEZ Motoru dostali ve Frýdku-Místku pořádný výprask

26.01.2017 07:43Pořádný výprask dostali včera v 45. kole první WSM ligy hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru. Vedoucí celek soutěže prohrál ve Frýdku - Místku až nečekaně vysoko 0:5. Další utkání Jihočeši odehrají v sobotu doma s Ústím nad Labem (17.00).