Frýdecko-Místecko Karvinsko Opavsko Ostrava-město Přerovsko Prostějovsko Znojemsko

V Karviné gól nepadl, Dynamo veze za remízu bod

KARVINÁ - 07.06.2020 17:12

Ve 28. kole FORTUNA:LIGY remizovali dnes fotbalisté českobudějovického Dynama v Karviné 0:0. Ve středu přivítají Jihočeši doma Teplice (18.00).

MFK Karviná - Dynamo České Budějovice 0:0

Zajímavější byl rozhodně první poločas. V úvodních patnácti minutách byli aktivnější Jihočeši, do vyložené šance se ale nedostali. Poté převzali iniciativu domácí a párkrát byli blízko gólu, proti byl ovšem skvělý brankář Drobný. Vlastně to byl jeho souboj s Ba Luou. Ten v 15. a 24. minutě vždy mířil levačkou k pravé tyči, ale hostující strážce branky vždy vytáhl parádní zákroky a míč v obou případech vyrazil na roh. Jedinou šanci si Dynamo vytvořili v 33. minutě, kdy šel do brejku Šulc, vypálil, ale Bolek vyrazil na roh.

V druhém poločase se hrálo už vyrovnaně, největší šanci měl opět Ba Loua, v 64. minutě pálil z hranice velkého vápna, ale na Drobného nevyzrál. Nic výraznějšího se pak už na hřišti neudálo a soupeři se rozešli smírně.

ŽK: Taiwo, Lingr - Javorek. Rozhodčí: Lerch – Šimáček, Matoušek.

Karviná: Bolek - Moravec, Santos, Šindelář, Čonka - Qose, Marek Hanousek (88. Guba) - Taiwo, Lingr, Ba Loua (80. V. Vukadinović) - Mu. Tijani (71. Kubala).

Č. Budějovice: Drobný - Čolić, L. Havel, Talovierov, Kladrubský - Brandner (68. Kulhánek), Čavoš, Havelka (57. Javorek), Šulc, Mršić (76. Mészáros) - Schranz.