Frýdecko-Místecko Karvinsko Opavsko Ostrava-město Přerovsko Prostějovsko Znojemsko

V Prostějově ČEZ Motor vyšel naprázdno, Jestřábi hnízdo ohlídali

PROSTĚJOV - 18.10.2015 09:23

V 15. Kole WSM první ligy prohráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru trochu nečekaně na ledě Prostějova. Ve středu se Jihočeši představí doma proti Litoměřicím (17.30).

LHK Jestřábi Prostějov - ČEZ Motor České Budějovice 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

Domácí hokejisté vyrukovali na favorita s velkým elánem, už ve 14. minutě vedli 2:0 a první třetinu vyhráli na střely nevídaným poměrem 24:5! Za Motor pak snížil Nouza a vyrovnání bylo blízko, ale Jestřábi díky Venkrbcovi znovu odskočili. Ve třetí třetině přidal čtvrtou trefu Protivný, Žálčík pak nedokázal víc než zmírnit porážku Jihočechů na 2:4. Jeho tým tak po pěti výhrách tentokrát neuspěl.

Branky a nahrávky: 4. Husák (Novák, Protivný), 14. Novák (Čuřík, Drtina), 34. Venkrbec (Novák, Drtina), 46. Protivný (Čuřík, Moskal) - 27. Nouza (Pajič, Rob), 48. Žalčík (Švihálek, Zíb). Rozhodčí: Fiala - Barteček, Vengřín. Vyloučení: 7:9. Využití: 2:2. Diváci: 2584.

LHK Jestřábi Prostějov: Horčička - Drtina, Vokurka, Mojžíš, Sova, Husák, Protivný, Rudl, Šenkeřík - Illéš, Dragoun, Luňák - Staněk, Moskal, Čuřík - Novák, Venkrbec, Šlahař - Kuncek, Volek, Kajaba.

České Budějovice: Bláha - Mucha, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Zíb, Žovinec, Kříž - Kuchejda, Pajič, Guman - Nouza, Straka, Škoda - Žalčík, Rob, Švihálek - Marek, Prokeš, Přibyl.