Frýdecko-Místecko Karvinsko Opavsko Ostrava-město Přerovsko Prostějovsko Znojemsko

Táborsko přivezlo z Frýdku-Místku bod za remízu 3:3

FRÝDEK-MÍSTEK - 27.09.2015 18:50

FC MAS Táborsko si v aktuálním ročníku FNL stále drží svou podzimní neporazitelnost. Ta trvá už osm utkání. Hořkost porážky tým nepoznal ani na stadionu Stovky ve Frýdku-Místku, kde diváci viděli šest gólů, po třech na každé straně. Každé mužstvo kopalo a proměnilo penaltu. Zápas byl pro diváky velmi atraktivní. Hosté šli do vedení po centru Hanzlíka ze standardní situace a díky hlavičkovému zakončení Slepičky. Pak však Táborsko několikrát zaváhalo v defenzivě a Frýdečtí během dvaceti minut duel převrátili ve svůj prospěch ještě do přestávky. Do kabin se šlo za stavu 3:1.

Druhý poločas byl ve znamení převahy Táborska a jasné snahy s výsledkem ještě něco udělat. A to se podařilo. Nejprve snížil hlavičkou Džafić, když využil centr Hovorky. Pak byl ve vápně faulován Džafić a exekutor penalty Hanzlík se nemýlil. Jihočeši se mohli dočkat i čtvrtého gólu, ale své příležitosti už neproměnili.

MFK Frýdek-Místek - FC MAS Táborsko 3:3 (3:1)

Branky: 24. a 40. Krišto, 44. Ižvolt – 17. Slepička, 49. Džafić, 74. Hanzlík (pen.). Rozhodčí: Berka - Černý O., Vlček. ŽK: Běloušek (Táborsko). Diváci: 590.

Frýdek-Místek: Prepsl - Švrček, Mehremić, Ďuriška - Zapalač, Bello, Ižvolt (83. Hykel), Krišto - Stratil (66. Vašenda), Vyskočil.

Táborsko: Toma - Sladký, Běloušek, Cíferský, Hanzlík, Hovorka - Šiml (74. Strnad), Džafić, Traore (46. Presl), Ciku - Slepička (86. Kočí).

Hodnocení trenéra FC MAS Táborsko Petra Frňky: Jsem zklamaný, že nevezeme tři body. Ale zároveň jsem rád, že kluci zápas za nepříznivého stavu 3:1 nezabalili a po vyrovnání šli dokonce za vítězstvím. V utkání jsme udělali příliš mnoho chyb, které soupeř potrestal. Vedli jsme 1:0, měli jsme převahu, ale zbytečně jsme umožnili soupeři vyrovnat. Měli jsme míč pod kontrolou, ale vyrobili jsme standardní situaci. Pak následovala penalta a vše vyvrcholilo třetím gólem, čímž soupeř do poločasu otočil zápas. To nás zabrzdilo a způsobilo, že nemáme tři body. Naše chyby při inkasovaných gólech byly školácké, dětské. Ve druhé půli už jsme hráli jen my, soupeř spoléhal na brejky. Podařilo senám dvěma góly vyrovnat a pak jsme měli ještě dostatek šancí na vítězství - Sladký, Strnad, Slepička. Doufám, že jsme si chyby v obraně v dnešním utkání vybrali. S výkonem týmu jsme spokojen až na zmíněné chyby.