Havlíčkobrodsko Jihlavsko Pelhřimovsko Třebíčsko Žďársko

ČEZ Motor sahal v Třebíči po třech bod, má ale pouze jeden

TŘEBÍČ - 06.10.2018 20:37

V 11. kole Chance ligy získali dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Třebíči pouze bod, když prohrál po nájezdech 4:3. Přitom Jihočeši ještě minutu před koncem vedli 3:2, jenže Kratochvíl srovnal a šlo se do prodloužení. V něm gól nepadl a rozhodovalo se až v nájezdech. V nich rozhodl domácí Kusko. V úterý přivítá Motor doma Havířov, hned o den později Litoměřice (začátky v 17.30).

Slavia Třebíč - ČEZ Motor České Budějovice 4:3 sn (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)

Branky a nahrávky: 18. Raška (Süss, Ferda), 35. Škvrně (R. Čermák), 60. P. Kratochvíl (Nedvídek), rozh. náj. Kusko - 3. M. Novák (Čermák), 34. Babka, 41. Endál (Kutlák, M. Novák). Rozhodčí: Wagner, Kopeček – Podrazil, Zídek. Vyloučení: 6:7, bez využití. Diváků: 1674.

Třebíč: Dostál - R. Čermák, Bilčík, Furch, Vl. Brož, D. Mikyska, V. Čejka, Hort - Střondala, Raška, Süss - P. Kratochvíl, Nedvídek, Kusko - Paták, Mlynář, Tadeáš Král - Ferda, Škvrně, Havlát.

České Budějovice: Kváča - Fillman, Kutlák, Pavlin, Pýcha, Plášil, Vydarený - Čermák, Bradley, M. Novák - Heřman, Dančišin, Beránek - Endál, R. Přikryl, Šimánek - Gilbert, Babka.