Havlíčkobrodsko Jihlavsko Pelhřimovsko Třebíčsko Žďársko

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

ČEZ Motor vyhrál v Třebíči po samostatných nájezdech

03.01.2019 20:30V 41. kole Chance ligy dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru vyhráli v Třebíči po samostatných nájezdech a vezou tak dva body. Dlouhý hokejový večer rozhodl až ve 14. sérii (!) samostatných nájezdů obránce Pýcha.

ČEZ Motor sahal v Třebíči po třech bod, má ale pouze jeden

06.10.2018 20:37V 11. kole Chance ligy získali dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Třebíči pouze bod, když prohrál po nájezdech 4:3. Přitom Jihočeši ještě minutu před koncem vedli 3:2, jenže Kratochvíl srovnal a šlo se do prodloužení. V něm gól nepadl a rozhodovalo se až v nájezdech. V nich rozhodl domácí Kusko. V úterý přivítá Motor doma Havířov, hned o den později Litoměřice (začátky v 17.30).

Po prohře v Třebíči hokejisti ČEZ Motoru už nejsou v roli lídra WSM ligy

11.02.2018 14:07Ve 48. kole první WSM ligy prohráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Třebíči 1:2 a v tabulce klesli na druhé místo za Karlovy Vary. Ve středu budou Jihočeši hostit od 17.30 Ústí nad Labem.

ČEZ Motor uhrál v Třebíči jen bod, padl v prodloužení

15.11.2017 20:19Ve 22. kole první WSM ligy, které se hrálo dnes po reprezentační přestávce, prohráli hokejisté ČEZ Motoru v Třebíči 1:2 v prodloužení. Další zápas odehrají v sobotu doma s Ústím nad Labem (17).

První duel čtvrtfinále play-off s Přerovem urval ČEZ Motor v prodloužení

26.02.2017 21:09V úvodním čtvrtfinále play-off první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru nad Přerovem 5:4 v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0. Druhý zápas se hraje v Budvar aréně v pondělí (17.30).

Ani čtyři góly nestačily ČEZ Motoru v Třebíči k bodovému zisku

30.11.2016 20:16V 29. kole WSM první ligy prohráli dnes hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v Třebíči. Jihočeši šli sice do vedení, ale po nerozhodné úvodní třetině v té druhé během čtyř minut dostali čtyři branky a toto manko již nedohnali.

Po úvodních dvou kolech WSM ligy nemá ČEZ Motor ani bod

12.09.2016 22:08Po úvodních dvou kolech první WSM ligy nemají hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru na svém kontě ani bod. Po prohře na Slavii dnes neuspěli ani v Třebíči. Ve středu se poprvé představí doma, kdy od 17.30 hodin přivítají Most.

Českobudějovický půlmaraton běželi závodníci 33 národností

05.06.2016 10:03Pátý ročník Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice nabídl včera opět skvělou podívanou a báječnou atmosféru, kterou si pochavli jak největší běžecké hvězdy, které se postavily na start, tak tisícovky amatérských běžců. Celkem závod běželo 3400 závodníků.

Pro ČEZ Motor sezona skončila, se Slavií prohrál i počtvrté

19.03.2016 21:29Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice prohráli dnes čtvrté semifinálové utkání play off první WSM ligy na ledě Slavie Praha 0:2, v celé sérii 0:4 na zápasy a sezona pro ně až nečekaně rychle skončila. Pro Jihočechy, zdecimované v této sérii krutou řadou nemocí a zranění, byli Pražané nad jejich síly.

ČEZ Motor vedl v Třebíči 4:0, nakonec to bylo drama s třemi body pro Jihočechy

04.02.2016 07:44Ve 47. kole první WSM ligy vyhráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru na ledě Třebíče 5:4 a zvítězili za tři body již počtvrté v řadě. V tabulce si Jihočeši upevnili druhou příčku a další zápas odehrají v sobotu doma proti Přerovu (17), jehož součástí bude o první přestávce svatba na ledě.

ČEZ Motor veze z Třebíče dva body, zvládl lépe samostatné nájezdy

11.11.2015 20:20Hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru vyhráli v dnešním 21. kole WSM první ligy v Třebíči po samostatných nájezdech 3:2 a získali tak do tabulky dva body.

Hokejisté ČEZ Motoru vyhráli Regionální pohár stejně jako loni

01.09.2015 20:42Hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru obhájili prvenství v Regionálním poháru z loňského roku. Dnes zvítězili v Třebíči 6:3 a v letošním ročníku tak ještě nepoznali hořkost porážky. Čtvrteční zápas s Jihlavou (17.30) tak už bude pouze formalitou.

Táborsko zahájilo přípravu, pohyb v kádru ještě bude

23.06.2015 10:40Se staronovým trenérem Petrem Frňkou zahájil včera druholigový tým FC MAS Táborsko přípravu na sezonu 2015-16. Předseda představenstva klubu Jiří Smrž v krátkosti přivítal kouče Petru Frňku. Přáním většinového vlastníka je, aby mužstvo skončilo na vyšším místě tabulky než v minulé sezoně, kdy obsadilo šestou příčku. "Chtěl bych, aby se tu opět předváděla atraktivní hra. Hráčům přeji hodně štěstí a zdraví," uvedl Jiří Smrž a v dovětku promluvil o připravované výstavbě nového stadionu včetně toho, v jaké fázi se náročná investice nachází.

ČEZ Motor vyhrál v Třebíči i podruhé a v úterý může doma semifinále rozhodnout

14.03.2015 20:30Velkou radost dnes znovu zažili hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru a jejich fanoušci v Třebíči. Ve čtvrtém semifinálovém duelu play off totiž Jihočeši vyhráli 4:3 a už v úterý mohou doma rozhodnout o postupu do baráže o extraligu!