Havlíčkobrodsko Jihlavsko Pelhřimovsko Třebíčsko Žďársko

ČEZ Motor vyhrál v Třebíči i podruhé a v úterý může doma semifinále rozhodnout

TŘEBÍČ - 14.03.2015 20:30

Velkou radost dnes znovu zažili hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru a jejich fanoušci v Třebíči. Ve čtvrtém semifinálovém duelu play off totiž Jihočeši vyhráli 4:3 a už v úterý mohou doma rozhodnout o postupu do baráže o extraligu!

SK Horácká Slavia Třebíč - ČEZ Motor České Budějovice 3:4 (2:3, 1:0, 0:1)

První třetina byla bohaté na branky, padlo jich hned pět. Motor začal výborně a šel do dvoubrankového vedení, po kterém se v brance Třebíče vystřídali brankáři. To jako by byla pro domácí živá voda a náskok hostů smazali. Jenže ještě do přestávky si vzali Jihočeši vedení na svoji stranu po střele Žovince.

Jenže hned po 14 vteřinách prostřední části bylo vyrovnáno, trefil se Havel. Třetí třetinu zahájily oba týmy opatrně a prvních deset minut moc šancí nepřineslo. Rozhodnutí přišlo šest minut před koncem, kdy se trefil Suchánek.

Branky a nahrávky: 13. Havel (Přibyl, Dolníček), 15. Wasserbauer (Čuřík, Přibyl), 21. Havel - 1. Nouza (Straka), 7. Straka (Nouza), 19. Žovinec (Punčochář, Vaniš), 54. Suchánek (Boháč, Nouza). Rozhodčí: Přikryl, Trombík - Bryška, Skopal. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. Diváci: 4730. Stav semifinálové série: 1:3.

Třebíč: Dusík (7. Máj) - Bilčík, Malena, Charousek, Janáček, Přibyl, Šaur - Havel, Dolníček, Erat - Králík, Raška, Vodný - Beneš, Čuřík, Wasserbauer - Paták, Čech, Jaroš.

České Budějovice: Bláha - Žovinec, Punčochář, Vráblík, Suchánek, Semrád, Bohunický, Růžička - Boháč, Pajič, Kuchejda - Heřman, Straka, Nouza - Švihálek, Přibyl, Vaniš - Pašek, Rob, Marek - Trummer.