Chomutovsko Děčínsko Liberecko Litoměřicko Mostecko Sokolovsko Teplicko Ústecko

Bez gólů se nevyhrává, Motor na severu Čech nebodoval

ÚSTí NAD LABEM - 09.10.2013 21:12 - Aktualizováno: 09.10.2013 21:12

V dnešním 10. kole 1. ligy prohráli hokejisté Motoru na severu Čech s Ústeckými Lvi 3:0. Nula na kontě vstřelených gólů bohužel opět potvrdila trend Jihočechů, které koncovka výrazně trápí. Vždyť v posledních čtyřech kláních dali pouhé dvě branky, z toho jednu v prodloužení. Na druhou stranu je však třeba říct, že v nich díky tomu, že ani příliš neinkasují, získali šest bodů...

V sobotu 13. října hostí Motor největšího favorita soutěže Mladou Boleslav. Začátek zápasu v Budvar aréně je v 17 hodin.

HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Motor České Budějovice 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Domácí dali v každé třetině jeden gól, za což brali tři body. V první dvacetiminutovce otevřel skóre střelou od modré Černý, v polovině zápasu se trefil Kloz a tentýž hráč přidal i svůj druhý gól.

Branky a nahrávky: 13. Černý (Vávra), 34. Kloz (Baránek, Vaněk), 47. Kloz (Tůma). Vyloučení: 6:3, bez využití. Rozhodčí: Smitka, Schmejkal - Hynčica, Rozlílek. Diváci: 1239.

Ústečtí Lvi: Petrásek - Pavlík, Vobořil, Grin, Sklenička, Brož, Vaněk, Holomek, Černý - Přeučil, Roubík, Rod - Budínský, Alinč, Boháč - Baránek, Kloz, Tůma - Dostálek, Meidl, Vávra

České Budějovice: Halmoši - J. Novák, Prokop, Posmyk, Vráblík, Chmelíř, Semrád, L. Kříž, Prokeš - Kotalík, Melka, Třetina - Bárta, Skuhravý, E. Turek - Ondřej, Šachl, Kuchejda - Ferebauer, A. Přibyl, Vaniš.

Ostatní výsledky: Ml. Boleslav - Olomouc 4:2, Havířov - Litoměřice 4:1, Jihlava - Šumperk 8:4, Benátky nad Jizerou - Třebíč 0:3, Most - H. Brod 4:3, Beroun - Kadaň 2:1 po samostatných nájezdech.