Chomutovsko Děčínsko Liberecko Litoměřicko Mostecko Sokolovsko Teplicko Ústecko

Janáčkův kiks přihrál matné Spartě tři body

01.04.2024 11:03Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli včera v 26. kole FORTUNA:LIGY s pražskou Spartou 0:1, když o osudu utkání rozhodla hrůzostrašná minela domácího brankáře. Spartě, která podala hodně matný výkon, tak spadly tři body do klína. V příštím kole se Jihočeši, kteří jsou v tabulce poslední, představí v neděli 7. dubna v Pardubicích (15.00).

Banes Motor smazal v Litvínově dvougólové manko, prohrál v prodloužení

13.01.2024 16:26Ve 35. kole Tipsport extraligy prohráli hokejisté Banes Motoru %Ceské Budějovice včera v Litvínově 3:4 v prodloužení. V neděli přivítají doma Karlovy Vary (17).

Na ledě posledního Litvínova mdlý Motor neuspěl, i když dal čtyři góly

01.11.2022 20:46V osmnáctém kole Tipsport extraligy prohráli dnes hokejisté Motoru České Budějovice na ledě posledního Litvínova 4:6. V pátek budou Jihočeši hostit Hradec Králové (17:30).

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

V Litvínově vyšel Motor naprázdno

06.12.2020 19:12V 25. kole Tipsport extraligy prohráli dnes hokejisté Českých Budějovic v Litvínově 3:2, když domácí otočili skóre ve třetí třetině.

Duel na ledě druhého Chomutova zvládl ČEZ Motor na jedničku

13.01.2020 20:21Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice vyhráli v dnešním 11. kole skupiny o pořadí pro play off Chance ligy na ledě druhého Chomutova 6:3 a byla to jejich již šestá tříbodová výhra v řadě. Ve středu Jihočeši přivítají Slavii Praha (17.30).

Dynamo vyhrálo v Ústí a má již sedmibodový náskok

01.04.2019 20:10Fotbalisté českobudějovického Dynama zvítězili dnes v dohrávce 20. kola druhé ligy v Ústí nad Labem 1:0. Rozhodla trefa kapitána Jiřího Kladrubského z 59. minuty. Dynamo vyhrálo i čtvrtý jarní zápas a na čele tabulky má již sedmibodový náskok před druhou Jihlavou a desetibodový před třetím Hradcem Králové.

Jedna jediná branka stačila ČEZ Motoru na tři body

13.02.2019 20:34Jedna jediná branka stačila dnes hokejistům českobudějovického ČEZ Motoru k plnému bodovému zisku. V 55. kole Chance ligy vyhráli v Ústí nad Labem 1:0. Vítěznou branku vstřelil v závěru první třetiny Karabáček. V sobotu přivítají Jihočeši doma Třebíč (17.00).

20.05.2018 16:48U Jordánu dnes zavládla fotbalová radost. V 29. kole Fortuna národní ligy totiž Táborsko remizovalo ve Varnsdorfu 1:1 a bod stačil oběma celkům k zachování druholigové příslušnosti i pro nadcházející sezonu.

Bídné jaro fotbalistů Dynama pokračuje, prohráli i v Ústí nad Labem

30.03.2018 15:50Bídné jaro. Jinak se nedá nazvat skutečnost, že fotbalisté českobudějovického Dynama nezískali ve třech jarních zápasech Fortuna národní ligy ani bod. V dnešním zápase 20. kola prohráli před kamerami ČT sport na hřišti předposledního celku soutěže Ústí nad Labem 2:0, když sami neproměnili hned několik tutových šancí. Ve středu 4. dubna přivítají Jihočeši v dohrávce 17. kola Varnsdorf.

Ústí nad Labem ukončilo pětizápasovou vítěznou sérii hokejistů ČEZ Motoru

08.10.2017 09:18Pětizápasová vítězná série hokejistů ČEZ Motoru České Budějovice včera skončila. V 10. kole první WSM ligy prohráli v Ústí nad Labem po nemastném neslaném výkonu 0:2. V pondělí je čeká domácí šlágr s vedoucími Karlovými Vary (17.30).

Dynamo na jaře ještě nevyhrálo, v Ústí nad Labem hrálo bez branek

31.03.2017 21:40Ve 20. kole Fortuna národní ligy remizovali dnes fotbalisté českobudějovického Dynama v Ústí nad Labem a stále tak čekají na první jarní výhru. Souboj s Armou příliš fotbalové krásy nenabídl, ani jeden z celků si moc šancí nevytvořil.

První duel čtvrtfinále play-off s Přerovem urval ČEZ Motor v prodloužení

26.02.2017 21:09V úvodním čtvrtfinále play-off první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru nad Přerovem 5:4 v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0. Druhý zápas se hraje v Budvar aréně v pondělí (17.30).

ČEZ Motor veze z Ústí nad Labem plný bodový zisk

10.12.2016 19:45V 33. kole WSM první ligy zvítězili dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Ústí nad Labem a nadále vévodí prvoligové tabulce. Následující středu přivítají v Budvar aréně Přerov (17.30),

ČEZ Motor v Kadani nezaváhal, navíc odehrál zápas s nulou

05.12.2016 20:59Ve 31. kole první WSM ligy splnili dnes hokejisté ČEZ Motoru v Kadani s přehledem roli favorita, vyhráli 3:0 a upevnili si svou pozici v čele tabulky. Ve středu budou na svém ledě hostit Frýdek-Místek (17.30) a Jihočeši se mohou zase těšit na pořádnou diváckou kulisu, neboť dnešnímu utkání přihlíželo pouhých 370 diváků...