Chomutovsko Děčínsko Liberecko Litoměřicko Mostecko Sokolovsko Teplicko Ústecko

Banes Motor smazal v Litvínově dvougólové manko, prohrál v prodloužení

LITVÍNOV - 13.01.2024 16:26

Ve 35. kole Tipsport extraligy prohráli hokejisté Banes Motoru %Ceské Budějovice včera v Litvínově 3:4 v prodloužení. V neděli přivítají doma Karlovy Vary (17).

Litvínov - Banes Motor České Budějovice 4:3 pp (3:1, 0:2, 0:0 - 1:0)

Jihočeši šli v Litvínově rychle do vedení, ale ještě rychleji o něj přišli a navíc pak v rychlém sledu ještě dvakrát inkasovali. V 5. minutě tak prohrávali již 3:1. V prostřední části však znatelně zabrali a výsledkem byl stav po druhé třetině 3:3. Ve třetině mohla strhnout vítězství na svoji stranu obě mužstva, gól však nepadl, a tak se šlo do prodloužení. V něm obdržel hostující Hovorka trest 2+2 a Litvínov početní výhodu 4 na 3 využil a získal bod navíc.

Branky a nahrávky: 3. Koblasa (Jícha), 4. Abdul (Kirk, O. Kaše), 5. Zile (Koblasa, A. Kudrna), 63. Hlava (O. Kaše) – 3. Harris (Valský), 34. Kondelík, 36. Gulaš (Kondelík). Vyloučení: 1:4, využití: 1:0. Rozhodčí: Cabák, Šindel – Frodl, Ondráček. Diváků: 4310.

Litvínov: Tomek – Baránek, Zeman, Zile, Jaks, Czuczman, Demel, Šalda – Koblasa, Jícha, A. Kudrna – O. Kaše, Kirk, Abdul – Hlava, Urban, Maštalířský – Havelka, Jurčík, Zygmunt. Trenéři Mlejnek, Reichel a Kočí.

Motor: Hrachovina – Pýcha, M. Doudera, Kachyňa, Štencel, Hovorka, Gulaši, Štich – Kubík, Kondelík, Ordoš – Gulaš, F. Přikryl, M. Beránek – Valský, Harris, Simon – Koláček, Toman, Chlubna. Trenéři Čihák a Hanzlík.