Frýdecko-Místecko Karvinsko Opavsko Ostrava-město Přerovsko Prostějovsko Znojemsko

Hokejisté ČEZ Motoru fantasticky otočili zápas ve Frýdku-Místku

FRÝDEK-MÍSTEK - 07.01.2019 20:50

Hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru dnes parádní třetí třetinou otočili zápas 43. kola Chance ligy ve Frýdku-Místku. Po 40 minutách prohrávali 1:3, ale díky čtyřem gólům ve třetí dvacetiminutovce zvítězili 5:3. Ve středu je čeká domácí zápas s Porubou (17.30).

Frýdek-Místek - ČEZ Motor České Budějovice 3:5 (1:1, 2:0, 0:4)

Branky a nahrávky: 14. Kofroň (Husák, M. Kovařčík), 32. Št. Novotný (Klimša, Zahradníček), 37. Št. Novotný (Kaukič, Bartko) - 13. Beránek, 47. Babka (Šimánek, Beránek), 49. Přikryl (Heřman), 57. Pýcha (M. Novák, 59. Gilbert (Pavlin, Čermák). Vyloučení: 2:6, využití: 2:0, v oslabení: 1:2. Rozhodčí: Cabák, Čech - Měkýš, Komínek. Diváků: 1097.

ČEZ Motor: Strmeň - Fillman, Vydarený, M. Jandus, Plášil, Pavlin, Pýcha - Babka, Šimánek, Beránek - Zd. Doležal, Gilbert, M. Novák - Karabáček, Bradley, Čermák - Endál, Přikryl, Heřman - Dančišin.