Frýdecko-Místecko Karvinsko Opavsko Ostrava-město Přerovsko Prostějovsko Znojemsko

ČEZ Motor vyhrál ve Frýdku-Místku, v pondělí hraje doma s Porubou

FRÝDEK-MÍSTEK - 13.10.2018 20:01

Hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru vyhráli dnes ve 13. kole Chance ligy na ledě posledního Frýdku-Místku. Jihočechům trvalo delší čas, než odpor domácích zlomili, po první třetině dokonce prohrávali, ale pak skóre otočili. V pondělí přivítají doma Porubu (17.30).

HC Frýdek-Místek - ČEZ Motor České Budějovice 2:5 (1:0, 0:2, 1:3)

Branky a nahrávky: 4. Novotný (Przybyla, Kaukič), 55. Žovinec (Husák, Kuťák) - 29. M. Novák (Endál, Gilbert), 35. Dančišin, 45. Gilbert (Babka, M. Novák), 50. Heřman (Z. Doležal), 56. Babka. Rozhodčí: Obadal, Vrba - Gančarčík, Konvička. Vyloučení: 5:7, navíc Kaulič (Frýdek-Místek) a Vydarený (České Budějovice) 10 minut. Bez využití. Diváků: 841.

Frýdek-Místek: Malík - Husák, Žovinec, Zahradníček, Bartko, Matyáš, Krisl, L. Kovář - Rudovský, Hladonik, Kofroň - Klimša, Mikulík, Christov - Przybyla, Novotný, Kaukič - Flok, Kuťák, Motloch.

České Budějovice: Strmeň - Kutlák, Fillman, Pýcha, Pavlin, Vydarený, Plášil - M. Novák, Gilbert, Babka - Beránek, Dančišin, Heřman - Šimánek, Hrubec, Endál - Kachyňa, R. Přikryl, Doktor - Z. Doležal.