Chomutovsko Děčínsko Liberecko Litoměřicko Mostecko Sokolovsko Teplicko Ústecko

ČEZ Motor vyhrál v Ústí nad Labem, vítězná série pokračuje

ÚSTÍ NAD LABEM - 08.12.2015 08:24 - Aktualizováno: 08.12.2015 08:25

V 31. kole WSM první ligy vyhráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Ústí nad Labem a prodloužili tak vítěznou sérii na již šest zápasů za sebou. Ve středu přivítají v dalším kole v Budvar aréně Kadaň (17.30).

Ústí nad Labem - ČEZ Motor 1:4 (1:2, 0:1, 0:1)

Od začátku utkání byli Jihočeši jasně lepší a Heřman a Babka dostali hosty v první třetině do dvoubrankového vedení. Domácím se do přestávky podařilo vstřelit kontaktní gól, Gábu překonal z trestného stříleni dvě minuty před koncem třetiny Pohl. Motor to však nijak nezaskočilo, stále na ledě dominoval a v polovině zápasu zase vedl o dva góly. Rozhodčí signalizoval trest pro ústecký tým, ve výhodě propálil všechno před sebou Pajič. Třetí třetina se nesla v klidnějším tempu. Hosté nepustili domácí do tlaku, při závěrečné domácí hře bez brankáře navíc pečetil do prázdné branky Heřman.

Branky a nahrávky: 18. Pohl (TS) - 10. Heřman (Nouza, Zíb), 17. Babka (Kuchejda, Žálčík), 31. Pajič (Chovan), 60. Heřman (Pajič, Švihálek). Rozhodčí: Zubzanda - Coubal, Kokrment. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. Diváci: 1257.

Ústí nad Labem: Soukup - Pohl, Holomek, Vl. Brož, Smetana, J. Látal, Bernad, Macek - Tenkrát, Roubík, J. Kloz - Rys, Melka, Kuchler - Dalecký, Andres, Gengel - Křivohlávek.

České Budějovice: Gába - Kříž, Kolmann, Zíb, Suchánek, Žovinec, Bohunický, Klinecký - Chovan, Pajič, Květoň - Heřman, Mikyska, Nouza - Kuchejda, Babka, Žálčík - Švihálek, Prokeš, Guman - Přibyl.