Chomutovsko Děčínsko Liberecko Litoměřicko Mostecko Sokolovsko Teplicko Ústecko

V Ústí vyšel ČEZ Motor naprázdno, už dnes večer hraje doma s Havířovem

ÚSTí NAD LABEM - 27.01.2015 08:15

Druhou nepříjemnou a nečekanou porážku v řadě utrpěli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru. V Ústí nad Labem prohráli ve 48. kole první ligy 4:6 a již dnes hrají další zápas doma s Havířovem (17.30).

HC Slovan Ústí nad Labem - ČEZ Motor České Budějovice 6:4 (1:1, 4:1, 1:2)

Úvodní část byla vyrovnaná, domácí šli sice do vedení, ale chvíli nato Jihočeši srovnali.
Rozhodující úder obdržel Motor hned na začátku druhé třetiny, kdy dvakrát za sebou v rychlém sledu inkasoval. Po čtvrté brance ve 28. minutě nahradil Gábu v brance hostů Bláha, ale i on za pár minut inkasoval. Vaniš pak snížil na 5:2.

V poslední třetině Motor zvýšil obrátky, dvanáct minut před koncem snížil na rozdíl jediného gólu, ale vyrovnat se mu nepodařilo. Naopak při power play Ústí svou výhru pečetilo.

Branky a nahrávky: 3. Tůma (Kolafa), 22. Baránek (Hanzl, Vágner), 23. Rod (Pohl, Roubík), 28. Hanzl (Baránek, Kloz), 33. Tůma (Rod, Kolafa), 60. Tůma (Roubík) - 5. Přibyl (Švec), 38. Vaniš (Bláha), 43. Přibyl (Vaniš), 48. Punčochář (Vráblík). Vyloučení: 3:4, využití: 0:1. Rozhodčí: Grech - Belko, Kokrment. Diváků: 1573.

České Budějovice: Gába (28. Bláha) - Punčochář, Žovinec, Mucha, Vráblík, Chmelíř, Suchánek, Škopek - Kuchejda, Rob, Prokeš - Nouza, Jos. Straka, Švihálek - L. Marek, Švec, Daniel Boháč - Vaniš, Bárta, Přibyl - Trummer.