Chomutovsko Děčínsko Liberecko Litoměřicko Mostecko Sokolovsko Teplicko Ústecko

Na severu vyšel Motor naprázdno, v Kadani prohrál

KADAŇ - 24.09.2014 20:21

Po sobotním výborném výkonu, kdy doma porazili Kladno, připravili dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru svým fanouškům hořkou pilulku. V 6. kole první ligy prohráli v Kadani 4:3. Domácí se ujali vedení v první třetině, v prostřední části Jihočeši vyrovnali. V závěrečné dvacetiminutovce během pouhé minuty Kadaň dvakrát skórovala a utekla tak na 3:1. Motor snížil, ale domácí znovu skórovali. V předposlední minutě se zápas zdramatizoval, hosté totiž opět snížili, ale vyrovnat už nedokázali. V sobotu Motor doma přivítá Most, začátek je v Budvar aréně již v 15 hodin.

SK Kadaň - ČEZ Motor České Budějovice 4:3 (1:0, 0:1, 3:2)

Branky a nahrávky: 16. Hammerbauer (Berlev), 48. Chlouba (Mazanec, Ton), 49. J. Novák (L. Novák, Charousek), 58. Chlouba - 31. Straka (Nouza, Vráblík), 53. Punčochář (Švec), 59. Vráblík (Boháč, Pajič). Rozhodčí: Petružálek - Svoboda, Bosák. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:1. Diváků: 250.

Kadaň: Mouček - Stehlík, Mazanec, Trefný, Pavlas, Tejnor, Mrázek, Száthmáry, Opalek - Kadlec, Chlouba, Ton - J. Novák, Charousek, L. Novák - Račuk, Hejcman, Veselý - Hammerbauer, Berlev, Chrpa.

České Budějovice: Bláha - Punčochář, Mucha, Suchánek, Vráblík, Růžička, Chmelíř - Kuchejda, Pajič, Boháč - Nouza, Straka, Švihálek - Heřman, Rob, Prokeš - Marek, Švec, Trummer.