Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

Táborsko zvítězilo v přípravném zápasu ve Vlašimi 2:1

VLAŠIM - 16.07.2016 17:49

Fotbalisté druholigového Táborska zvítězili dnes v dalším přípravném utkání na hřišti soupeře ze stejné soutěže Vlašimi 2:1. Původně se mělo hrát v Chýnově, ale kvůli vytrvalému dešti a podmáčenému terénu se nakonec zápas uskutečnil ve Vlašimi.

FC Sellier & Bellot Vlašim - FC MAS Táborsko 1:2 (1:0)

Jihočeši sice po půli prohrávali, ale po přestávce skóre otočili ve svůj prospěch.

Branky: Vyhnal - Navrátil, Ciku.

"Začali jsme dobře, myslím si, že jsme hráli velmi dobrý fotbal zhruba dvacet minut, potom jsme soupeře dostali do hry několika našimi chybami, kdy jsme jim víceméně zbytečně umožnili dostat se do nějakých šancí a hra se vyrovnala. Po naší hrubé chybě šel soupeř úplně zbytečně do vedení. Trochu jsme pak slevili z naší hry, na začátku druhého poločasu jsme přežili tři až čtyři soupeřovy stoprocentní šance. Hra pak byla vyrovnaná, kdy soupeř byl chvíli lepší, chvíli jsme byli lepší my. Nakonec jsme nejen vyrovnali, ale dali i vítězný gól. Zápas jsme moc chtěli hrát někde blízko Tábora, abychom zkrátka některé utkání z přípravy hráli i před našimi vlastními fanoušky. Ale bohužel všichni v okolí Tábora s námi odmítli spolupracovat a odmítli nám poskytnout hřiště pro toto utkání, proto jsme opět nemohli hrát doma," uvedl k zápasu trenér Petr Frňka.

FC MAS Táborsko: Toma - Landovský, Mráz, Cíferský, Běloušek, Kučera, Kočí, Nešický, Froněk, Ciku, Mrázek. Náhradníci: Navrátil, Peterka, Mácha, Džafič, Kalvach, Dorděvić, Brych.