Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

Sedlčany v poháru Dynamo nešetřilo, nasázelo jim šest gólů

25.08.2021 20:28Ve druhém kole MOL Cupu českobudějovičtí fotbalisté Dynama bez problémů postoupili do další fáze pohárové soutěže, když divizní Sedlčany dnes rozstříleli vysoko 6:0. Dvakrát se do listiny střelců zapsali Michal Škoda a Matej Mršić, o další trefy se postarali Fortune Bassey a Patrik Hellebrand. Už v sobotu hraje Dynamo na Spartě.

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

Příbram rozhodla v prvním poločase, Dynamo vyšlo naprázdno

10.08.2019 19:18V 5. kole FORTUNA:LIGY prohráli dnes fotbalisté českobudějovického Dynama v Příbrami 0:2, když jim nevyšel zejména první poločas. Jihočeši po chybách v obraně dvakrát inkasovali. I když byli černobílí po změně straně aktivnější, tak se jim nepovedlo ani snížit.

Dynamo vstoupilo do jara parádně, vyhrálo ve Vlašimi

03.03.2019 16:38Vítězně vstoupili fotbalisté českobudějovického Dynama do jarní části FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY. Ve Vlašimi vyhráli 1:0 a nadále vedou druhou nejvyšší soutěž. Jediný gól vstřelil v 15. minutě David Ledecký. Příští víkend se Dynamo vydá znovu na hřiště soupeře, zamíří do Prostějova. Doma na Střeleckém ostrově se představí až v neděli 17. března v atraktivním zápase se Zbrojovkou Brno.

V Benátkách nad Jizerou hokejisté ČEZ Motoru pohořeli

29.10.2018 20:03V dohrávce 16. kola Chance ligy se dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru, vedoucího celku soutěže, předvedli ve špatném světle. V Benátkách nad Jizerou nezvládli roli favorita a prohráli 2:1. V sobotu hrají Jihočeši v Prostějově.

Táborsko vyšlo v Příbrami naprázdno, favorita nezaskočilo

11.03.2018 16:11Fotbalisté Táborska prohráli své zahajovací utkání jarní části Fortuna národní ligy. V sobotu prohráli v Příbrami 3:1.

Táborsko přivezlo z Vlašimi čtvrtou venkovní remízu

23.10.2017 19:55Čtvrtou venkovní remízu si připsalo včera Táborsko ve FNL, tentokráte na půdě Vlašimi. Nedělní výsledek 2:2 vypadá pro Jihočechy uspokojivě, ale ti si spíše měli odvézt všechny tři body. Bohužel pro hosty domácí tým vyrovnal deset minut před koncem. To už hrálo Táborsko v deseti, když byl vyloučen kapitán Navrátil za stažení Jeslínka.

Dynamo poprvé prohrálo, Táborsko přivezlo bod

12.09.2017 17:37V 7. kole Fortuna národní ligy fotbalisté českobudějovického Dynama poprvé prohráli. Ve včerejší televizní dohrávce v Příbrami podlehli 1:0. Druhý jihočeský zástupce, Táborsko, včera uhrál ve Vítkovicích remízu 1:1.

První duel čtvrtfinále play-off s Přerovem urval ČEZ Motor v prodloužení

26.02.2017 21:09V úvodním čtvrtfinále play-off první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru nad Přerovem 5:4 v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0. Druhý zápas se hraje v Budvar aréně v pondělí (17.30).

Ve Vlašimi Táborsko uhrálo bod za remízu 1:1

13.11.2016 11:33V 15. kole Fortuna národní ligy remizovalo včera Táborsko ve Vlašimi, která za sebou měla sedm vítězných zápasů v řadě.

Dynamo vyšlo ve Vlašimi naprázdno, domácí vyhráli počtvrté za sebou

15.10.2016 18:55Naprázdno dnes vyšli v 11. kole druhé ligy fotbalisté českobudějovického Dynama. Na hřišti Vlašimi, desátého celku Fotbalové národní ligy, prohráli 2:1. Domácí tak vyhráli počtvrté v řadě.

Táborsko zvítězilo v přípravném zápasu ve Vlašimi 2:1

16.07.2016 17:49Fotbalisté druholigového Táborska zvítězili dnes v dalším přípravném utkání na hřišti soupeře ze stejné soutěže Vlašimi 2:1. Původně se mělo hrát v Chýnově, ale kvůli vytrvalému dešti a podmáčenému terénu se nakonec zápas uskutečnil ve Vlašimi.

Českobudějovický půlmaraton běželi závodníci 33 národností

05.06.2016 10:03Pátý ročník Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice nabídl včera opět skvělou podívanou a báječnou atmosféru, kterou si pochavli jak největší běžecké hvězdy, které se postavily na start, tak tisícovky amatérských běžců. Celkem závod běželo 3400 závodníků.

Pro ČEZ Motor sezona skončila, se Slavií prohrál i počtvrté

19.03.2016 21:29Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice prohráli dnes čtvrté semifinálové utkání play off první WSM ligy na ledě Slavie Praha 0:2, v celé sérii 0:4 na zápasy a sezona pro ně až nečekaně rychle skončila. Pro Jihočechy, zdecimované v této sérii krutou řadou nemocí a zranění, byli Pražané nad jejich síly.

Táborsko poprvé prohrálo, z Vlašimi odjelo s pocitem poškození

11.10.2015 17:25Série neporazitelnosti FC MAS Táborsko v tomto ročníku Fotbalové národní ligy skončila v desátém zápase. Jihočeši podlehli domácímu Graffinu 0:2. Už od 9. minuty hráli hosté v deseti, když rozhodčí Franěk ukázal Kočímu červenou kartu za stažení Průchy. Ten však rozhodně nebyl ve vyložené šanci a faul nebyl z kategorie drsných, a tak lze vyloučení označit za zcela neadekvátní. Žlutá karta by byla po zásluze.