Domažlicko Kladensko Klatovsko Plzeň-jih Plzeň-město Plzeň-sever Praha-město Tachovsko

V prvním přípravném zápase Dynamo v Plzni prohrálo

PLZEŇ - 01.08.2020 18:34

V prvním přípravném utkání na novou sezonu prohrálo dnes českobudějovické Dynamo v Plzni s domácím celkem 0:2. Příští sobotu se utkají černobílí na Složišti s Táborskem (11.00).

Viktoria Plzeň - Dynamo České Budějovice 2:0 (1:0)

Branky: 31. Káčer, 61. Matějka. Rozhodčí: Grimm - Kříž, Paták.

Plzeň: Staněk (46. Sváček) - Havel (46. Řezník), Brabec (46. Hejda), Pernica (82. Míka), Limberský (46. Kovařík) - Bucha (56. Hořava), Káčer, Alvir - Mihálik, Beauguel (56. Matějka), Kopic (69. Ba Loua).

Dynamo: 1. poločas: Vorel - Čolič, Novák, Havel, Kopečný - Čavoš, Valenta - Ekpai, Javorek, Jánošík - Bassey.
2. poločas: Vorel - Almeida, Talovierov, Králik, Kladrubský - Čavoš, Javorek (63. Valenta) - Brandner, Meszároš, Mršič - Ledecký.

David Horejš (trenér Dynama): V naší hře byly pasáže, kdy jsme byli velice spokojeni. Na druhou stranu tam byly i pasáže, kdy tam drobné chyby byly. Plzeň je soupeř, který nás pak dokázal potrestat. Naopak my jsme ty naše příležitosti nedokázali takovou zbytečnou zbrklostí dotáhnout do zakončení. Utkání mělo z obou dvou stran dobrou úroveň a jsem rád, že jsme ho mohli sehrát. Mrzí nás pouze to, že se nám zranil David Ledecký, a to bude pro nás v tom našem úzkém kádru určitě nepříjemnost.