Olomoucko Přerovsko Prostějovsko Šumpersko Uhersko-Hradišťsko Vsetínsko

Janáčkův kiks přihrál matné Spartě tři body

01.04.2024 11:03Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli včera v 26. kole FORTUNA:LIGY s pražskou Spartou 0:1, když o osudu utkání rozhodla hrůzostrašná minela domácího brankáře. Spartě, která podala hodně matný výkon, tak spadly tři body do klína. V příštím kole se Jihočeši, kteří jsou v tabulce poslední, představí v neděli 7. dubna v Pardubicích (15.00).

V Olomouci přišel Banes Motor zbytečně o dva body, nájezdy mu nesedí

28.01.2024 20:01Hokejisté českobudějovického Banes Motoru prohráli v dnešním 41. kole Tipsport ligy v Olomouci po samostatných nájezdech 2:3, když o vítězství v normální hrací době přišli 18 vteřin před koncem, kdy Olomouc vyrovnala při power play. V prodloužení Motor nevyužil dvakrát přesilovku 4 na 3 a druhý bod v samostatných nájezdech získali domácí. V úterý hrají Jihočeši v dohrávce 19. kola ve Vítkovicích.

Po nemastném neslaném výkonu Banes Motor v Olomouci vyšel naprázdno

30.10.2023 10:18V 15. Tipsport extraligy prohráli v neděli hokejisté Banes Motoru České Budějovice v Olomouci po nemastném neslaném výkonu 2:5 a zaznamenali už sedmou porážku z posledních osmi zápasů, přičemž to jediné vítězství bylo v prodloužení s Pardubicemi. Již v úterý je čeká domácí zápas s Plzní (17:30).

Dynamo v Olomouci vedlo, ale nakonec odjelo s prázdnou

16.09.2023 20:21Fotbalisté českobudějovického Dynama po reprezentační přestávce prohráli v 8. kole FORTUNA:LIGY v Olomouci 2:1. Hosty poslal ve 20. minutě do vedení Skalák, ale Sigma ještě do poločasu otočila brankami Juliše a Navrátila. Dynamo tak prohrálo i čtvrtý venkovní zápas ligové sezony. V sobotu doma přivítá Mladou Boleslav (15.00).

Dynamo šlo v Olomouci po vyloučení Čmelíka do oslabení a dostalo pak tři góly

11.03.2023 18:00Fotbalisté Olomouce porazili dnes ve 23. kole FORTUNA:LIGY doma České Budějovice 3:0 a poprvé na jaře zvítězili. Sigma třikrát potrestala vyloučení hostujícího Lukáše Čmelíka z 55. minuty. Během deseti minut pak dvakrát skóroval Jan Vodháněl a třetí gól přidal Antonín Růsek.

Motor neudržel v Olomouci vedení 2:0 po první třetině a prohrál 3:2

05.02.2023 20:17Hokejisté českobudějovického Motoru dnes prohráli ve 45. kole Tipsport extraligy v Olomouci 2:3, i když vedli po 1. třetině 2:0… Pro Jihočechy to byla třetí porážka o gól v řadě. Nejvyšší soutěž nyní má reprezentační přestávku, po ní bude Motor hostit ve středu 15. února lídra tabulky Pardubice (17:30).

Motor urval na Hané dva body po vítězství v prodloužení

04.02.2022 21:46Ve 49. kole Tipsport extraligy vyhráli hokejisté Motoru České Budějovice v Olomouci 4:3 v prodloužení a připsali si čtvrtou výhru v řadě. Další utkání odehrají Jihočeši v úterý doma s Vítkovicemi (17.30).

Motor veze z Hané všechny tři body

29.10.2021 21:43V utkání 19. kola Tipsport extraligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického Motoru v Olomouci 5:2 a získali tři cenné body. V úterý hrají Jihočeši v Plzni, doma se představí v pátek 5. listopadu s Pardubicemi.

Dynamo vedlo v Olomouci čtyři minuty před koncem 3:1, ale nakonec jen remizovalo

14.08.2021 20:13Neuvěřitelný zápas odehráli dnes ve 4. kole FORTUNA:LIGY fotbalisté českobudějovického Dynama v Olomouci. Ještě čtyři minuty před koncem vedli 3:1, ovšem vítězství neudrželi a v 97. minutě dostali gól na 3:3.

Motor si veze z Olomouce bod

05.01.2021 21:12V dohrávce devátého kola Tipsport extraligy prohráli dnes hokejisté Madeta Motoru České Budějovice v Olomouci 2:3 v prodloužení. Další zápas je čeká v pátek v Liberci (18).

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

Dynamo veze z Hané cenný bod

15.12.2020 19:40Fotbalisté českobudějovického Dynama dokázali natáhnout svou sérii bez porážky už na šest zápasů v řadě. Jihočeši dnes ve 12. kole FORTUNA:LIGY v Olomouci od 35. minuty po proměněné penaltě Nešpora prohrávali 0:1. Zároveň od té doby hráli o deseti. V 77. minutě i v oslabení vyrovnali a vezou si domů bod.

ČEZ Motor vyhrál ve Vsetíně, v sobotu přivítá Porubu, pak už přijde play off

04.03.2020 20:34Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice vyhráli v dnešním předposledním kole skupiny o pořadí pro play off Chance ligy ve Vsetíně. V sobotu doma přivítají Porubu (17.00) a pak se začnou připravovat na boje v play off, které pro ně začnou ve čtvrtek 19. března.

ČEZ Motor po jedenácti výhrách v řadě nebodoval, zastavili ho přerovští Zubři

22.02.2020 20:36Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice dnes po osmnácti utkáních nebodovali, ve šlágru 23. kola nadstavbové části Chance ligy prohráli na ledě druhého Přerova 2:4. Dvanáctou výhru v řadě tak nepřidali. V úterý přivítají doma Litoměřice.

Moravské turné zakončil ČEZ Motor výhrou v Přerově

08.01.2020 21:09Moravský třízápasový trip zakončili dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru vítězně. Ve šlágru 9. kola skupiny o pořadí pro play off Chance ligy vyhráli na ledě druhého Přerova 5:4 a z moravského turné tak vezou plný možný počet devíti bodů. V sobotu se Jihočeši představí doma proti Litoměřicím (17).