Jablonecko Liberecko

Janáčkův kiks přihrál matné Spartě tři body

01.04.2024 11:03Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli včera v 26. kole FORTUNA:LIGY s pražskou Spartou 0:1, když o osudu utkání rozhodla hrůzostrašná minela domácího brankáře. Spartě, která podala hodně matný výkon, tak spadly tři body do klína. V příštím kole se Jihočeši, kteří jsou v tabulce poslední, představí v neděli 7. dubna v Pardubicích (15.00).

Motor měl v Liberci převahu, ale odjel s prázdnou

03.01.2024 21:13V předehrávaném 47. kole Tipsport extraligy prohráli dnes hokejisté českobudějovického Banes Motoru v Liberci 4:1. V pátek se Jihočeši představí v Mladé Boleslavi (17.30).

Banes Motor se nenechal Tygry zakousnout, z Liberce odvezl všechny body

25.11.2023 14:35Ve 21. kole Tipsport extraligy vyhráli hokejisté českobudějovického Banes Motoru v Liberci po výborném výkonu 5:2. V neděli přivítají v Budvar aréně Litvínov (17).

Mizérie fotbalistů Dynama trvá, v Liberci vyšli naprázdno

05.11.2023 20:38Fotbalisté Liberce ve 14. kole FORTUNA:LIGY zdolali na svém hřišti České Budějovice 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil v 59. minutě chorvatský útočník Kulenovič. Slovan neprohrál v lize potřetí za sebou a posunul se na osmé místo. Předposlední Jihočeši naopak čekají tři duely na bodový zisk i na vstřelenou branku. Dynamo příští sobotu doma přivítá Teplice (15.00)

Dynamo přehrálo v poháru divizní Velké Hamry až v prodloužení

29.08.2023 22:02Fotbalisté Dynama České Budějovice otočili dnešní zápas 2. kola domácího poháru ve Velkých Hamrech a divizního soupeře udolali 3:1 po dvou gólech v prodloužení.

Dynamo dohrálo. V Liberci dostalo nakládačku a sezona mu skončila

14.05.2023 15:54Fotbalisté Liberce deklasovali včera v odvetě semifinále skupiny o umístění České Budějovice 4:0 a zajistili si postup do finále. Gólovou ztrátu Slovanu po prohře 2:3 v prvním zápase na jihu Čech smazal ve 38. minutě Kozák a po změně stran přidali další branky Christian Frýdek, střídající Tupta a Olatunji. Dynamu tak v končící sezoně patří konečná 10. příčka.

Motor získal v Liberci velmi cenné dva body

08.01.2023 19:23Ve 36. kole Tipsport extraligy vyhráli dnes hokejisté Motoru České Budějovice v Liberci 3:2 v prodloužení a získali tak velmi cenné dva body. Další neméně důležité utkání odehrají Jihočeši v pátek doma proti Karlovým Varům (17:30).

V Liberci si Motor na Tygry nepřišel, vyfasoval nářez

05.10.2022 20:55V předehrávce desátého kola Tipsport extraligy prohráli včera hokejisté Motoru České Budějovice v Liberci hladce 1:6 a připsali si již pátou porážku v řadě. O víkendu čeká Jihočechy mimořádně atraktivní dvojzápas. V pátek přivítají Spartu Praha (17:30), v neděli budou hostit Vítkovice (17).

Dynamo získalo v Liberci bod doslova v hodině dvanácté

21.08.2022 20:30Fotbalisté českobudějovického Dynama získali dnes ve 4. kole FORTUNA:LIGY bod za remízu 1:1 v Liberci s domácím Slovanem. V sobotu v dalším kole přivítají Jihočeši favorita z Plzně (16.00).

V posledním zápase roku remizovalo Dynamo v Liberci, v utkání branka nepadla

19.12.2021 18:25V 19. kole FORTUNA:LIGY, v letošním roce posledním, remizovali fotbalisté českobudějovického Dynama na severu Čech v Liberci 0:0. Po zimní přestávce přivítají Jihočeši doma na začátku února pražskou Spartu.

V Liberci Bílí tygři skóre otočili a Motor odjel s prázdnou

05.10.2021 21:27V předehrávce čtrnáctého kola Tipsport extraligy prohráli dnes hokejisté Motoru České Budějovice v Liberci po ne příliš dobrém výkonu těsně 2:3. Další zápas odehrají v pátek v Karlových Varech (17.30), v neděli budou hostit Vítkovice (17).

03.03.2021 19:39Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli dnes v osmifinále Českého poháru v Liberci gólem v 89. minutě.

23.02.2021 20:09V dohrávce sedmého kola Tipsport extraligy prohráli dnes hokejisté Madeta Motoru České Budějovice v Liberci 2:4. Další zápas odehrají v pátek doma s Olomoucí (17).

14.02.2021 16:48V 19. kole FORTUNA:LIGY remizovali dnes fotbalisté českobudějovického Dynama v Liberci 0:0 a pošesté v řadě bodovali.

Bílí Tygři Liberec rozcupovali Madetu Motor sedmi zářezy

09.01.2021 09:20Ve 33. kole Tipsport extraligy dostali včera hokejisté Madeta Motoru České Budějovice v Liberci pořádný nářez, prohráli 7:0. V neděli je čeká domácí utkání se Zlínem (16).