Jablonecko Liberecko

V posledním zápase roku remizovalo Dynamo v Liberci, v utkání branka nepadla

LIBEREC - 19.12.2021 18:25

V 19. kole FORTUNA:LIGY, v letošním roce posledním, remizovali fotbalisté českobudějovického Dynama na severu Čech v Liberci 0:0. Po zimní přestávce přivítají Jihočeši doma na začátku února pražskou Spartu.

Slovan Liberec - Dynamo České Budějovice 0:0

Dynamo v prvním poločasu hned dvakrát trefilo brankovou konstrukci, tyčku a břevno, domácí v závěru napálili břevno. Nejprve ve 30. minutě hlavičkoval po centru z pravé strany nejlepší střelec Jihočechů Bassey, radost z desátého gólu v ligové sezoně mu ale pokazila tyč. Po následné nepovedené dorážce Škody zastavil míč na brankové čáře domácí gólman Knobloch. V 41. minutě hostům podruhé zkazila radost branková konstrukce poté, co Van Buren hlavičkoval do břevna. Hosté získali venku teprve třetí bod v sezoně nejvyšší soutěže a přezimují na osmém místě tabulky.

Rozhodčí: Franěk - Kubr, Arnošt - Kocourek (video). ŽK: Rabušic, Rondič - Valenta, Mršič, Hora, Talovierov, Brandner, Vorel, Bassey. Diváci: 1000 (omezený počet).

Liberec: Knobloch - Gebre Selassie (71. Rondič), Chaluš, Plechatý, Mikula - Tiéhi, Havelka (59. Stoch) - Matoušek (71. Koscelník), Frýdek (90. Purzitidis), Tupta (90. Fukala) - Rabušic. Trenér: Kozel.

Č. Budějovice: Vorel - Havel, Králik, Talovierov - Čolič, Valenta (88. Čavoš), Hora, Mršič (71. Brandner) - Van Buren, Bassey, Škoda (76. Mihálik). Trenér: Horejš.